Авторизація
 
  • 19 кві: Atlas Weekend 2021 відбудеться! Новий формат, лайн-ап та карантинні обмеження 
  • 19 кві: Українська співачка BÁLLI випустила дебютний міні-альбом «Ранок» 
  • 19 кві: Музичні твори Emil Khachaturian відзначені найвищою нагородою Гран-Прі на міжнародному фестивалі ZIRKA “WORLD STARS USA 2021” 
  • 17 кві: Гурт «Скай» презентує весняну пісню «Легковажна» 
  • 17 кві: Олександр Положинський та проєкт «Ол.Ів.'Є» презентують пісню «Там, Де Ти...» 

Музикант та композитор Emil Khachaturian отримав І місце в Міжнародному музичному Фестивалі «Music Empire»

Музикант та композитор Emil Khachaturian отримав І місце в Міжнародному музичному Фестивалі «Music Empire»


I Міжнародний фестиваль — конкурс вокального та інструментального мистецтва "Music Empire” проходив з 26 по 30 березня 2021 року (Україна). Мета і завдання конкурсу: популяризація та розвиток вокального та інструментального мистецтва, розвиток талановитих виконавців.

За результатами журі музикант та композитор Emil Khachaturian отримав І місце в номінації “Народні інструменти” - гітара зі своєю авторською композицією “Angels Around”. Даний трек вже звучить на багатьох радіостанціях світу та входить в 10-ку найкращих.

За час своєї музичної кар’єри Еміль приймав участь у багатьох міжнародних конкурсах. Нагадаємо, він є володарем Гран Прі в конкурсі “The Power of Music” - Україна, Лауреат І ступеня “Together in XXIst c.” - Болгарія та ін.

Emil Khachaturian - представник сучасної інструментальної музики. Його чудові твори ви можете почути на багатьох музичних платформах: Apple Music, SoundCloud, Spotify.

Музикант набирає обертів у своїй кар'єрі, що збігається з яскравою, високоактивною енергією його гри. А його акустичні версії композицій створюють атмосферу ніжності, душевної близькості і дозволяють душі відпочити від шаленого ритму життя!

Послухайте “Angels Around” Emil Khachaturian:


Вітаємо Emil Khachaturian з перемогою та бажаємо творчих успіхів!!!


    
Дізнайтеся більше про: Emil Khachaturian

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: