Авторизація
 
  • 13 травня: Христина Соловій презентувала кліп за мотивами «Лісової пісні» Лесі Українки та анонсувала довгоочікуваний альбом 
  • 12 травня: Ол.Ів.‘Є випускає альбом «Акустика» місткістю в 50 пісень 
  • 12 травня: Гурт Fraskos презентує дебютний альбом 
  • 11 травня: Emil Khachaturian - володар GRAND PRIX професійного Міжнародного конкурсу «STARS OF EUROPE» 
  • 06 травня: Прем’єра «Дзеркало життя»: завершальна серія колоритної анімаційної історії гуцулів 

Emil Khachaturian зайняв почесне ІІ місце в престижному музичному конкурсі GOLDEN TIME TALENT

Emil Khachaturian зайняв почесне ІІ місце в престижному музичному конкурсі GOLDEN TIME TALENT


Emil Khachaturian зайняв почесне ІІ місце в престижному міжнародному конкурсі GOLDEN TIME TALENT-Великобританія 2021 в номінації «Інструментальна музика» з авторською композицією «In Love». До речі, музична композиція «In Love»впевнено тримає місце в Тор10 на багатьох радіостанціях світу: США, Європи, Мексики та ін. Також в цьому ж конкурсі отримав ще одне «срібло» за ліричну пісню «Слово Чекаю».

На початку березня року були оголошені результати конкурсу. Оцінювали твори кваліфіковані журі з усього світу. Призерів конкурсу, в списках яких є і Еміль, запрошено на щорічний британський фестиваль GOLDEN TIME TALENT 2021, який пройде в м. Кемер, Туреччина. Захід заплановано з 01/05/21 по 06/05/21 в готелі Fan&Sun Miarosa Ghazal Resort.

«Для нас буде честю вручити велику нагороду GOLDEN TIME, яка визнає Ваші труди й досягнення, які виділяють Вас як творчу особистість» -
таке привітання музикант отримав від Головного Виконавчого Директора GOLDEN TALENT Інеси Білої.

Еміль - українсько-ізраїльський музикант, представник сучасної інструментальної музики, композитор, не раз ставав призером та переможцем міжнародних конкурсів.

Нагадаємо, нещодавно він став володарем Гран-Прі в міжнародному фестивалі «Сила Музики» з авторською композицією «Exodus».

Конкурс GOLDEN TIME TALENT є однією із важливих подій не тільки для України, але й багатьох інших держав світу. На цьому конкурсі була розсип дивовижних талантів, індивідуальностей, поколінь та шкіл. Мова йде не тільки про фіналістів, а й практично всіх учасників, яких журі відбирали в онлайн режимі по відео.

Композицію «In Love» можна послухати:


Вітаємо Emil Khachaturian з цим заслуженим визнанням!
Бажаємо творчих успіхів!


    
Дізнайтеся більше про: Emil Khachaturian

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: