Авторизація
 
  • 23 січ: Alyosha & Vlad Darwin відзняли кліп «Торнадо» в Арабських Еміратах: перші фото зі знімального майданчика (фото, аудіо) 
  • 21 січ: Sysuev «Get U Thru»: артист випустив яскравий зимовий кліп 
  • 20 січ: CLOUDLESS повертаються: з новим вокалістом та потужним поп-рок хітом «Drown Me Down» 
  • 15 січ: Дейв Гаан з «Depeche Mode» випустив новий кліп 
  • 15 січ: Рок-н-рольний драйв: свінг-оркестр №1 в Європі дасть єдиний концерт в Києві 

У грудні Alyosha & Vlad Darwin випускають спільний альбом «Золота середина»

У грудні Alyosha & Vlad Darwin випускають спільний альбом «Золота середина»


Найромантичніший дует України – Alyosha & Vlad Darwin голосно повернувся з новим чуттєвим спільним треком «Пірнай». Артисти проанонсували вихід дуетного альбому «Золота середина»! Реліз платівки заплановано на 13 грудня, а передзамовлення стартувало з 6 грудня! До речі, вже 16 лютого 2020 року, дует подарує закоханим великий концерт у Жовтневому палаці.

Першим синглом спільного альбому Alyosha & Vlad Darwin стала зворушлива композиція «Пірнай».«У нашого дуету є історія. Але зараз я сприймаю наш творчий союз як абсолютно новий проект. Це не просто пісні про кохання, це велике полотно, присвячене відносинам Чоловіка і Жінки. Alyosha дуже жіночна в цих піснях, я ж віддав цьому альбому максимум чоловічої енергії, що є в мені. Ці пісні наповнені справжнім життям. Адже найцінніше в музиці – це досвід, яким ми можемо ділитися з нашими слухачами. Мені дуже цікаво працювати з Alyosha. Вона надихає, вона багатовимірна. Вона – артист багатьох ролей», – поділився Vlad Darwin.

Альбом «Золота середина» створювався протягом двох років. Саундпродюсером платівки став Андрій Тропешко, який забезпечив неповторне живе звучання кожної пісні.

У грудні Alyosha & Vlad Darwin випускають спільний альбом «Золота середина»


«Кожна з семи пісень - це певний етап створення світу, Раю для двох закоханих. У цих піснях ми поєднали життєвий досвід та емоції. Кліпи теж будуватимуться на тому, що вони продовжуватимуть один одного, як і наші пісні» – розповіла Alyosha.

Vlad Darwin зізнався, що робота над альбомом випала на непростий період життя обох артистів.

У Влада був переїзд та повна невизначеність в професійному житті. В Alyosha теж вистачало клопотів: розставання з продюсером, абсолютно нова команда, дуже багато завдань.

«Інколи я просто силою «виривав» Alyosha з її щільного графіку, просив її повністю вимкнути телефон і занурював в паралельний вимір. В одній з пісень альбому навіть є фраза «Викинь телефон!» - ці слова були адресовані Alyosha. Та коли вона підходила до мікрофону, починалося диво. Вона перетворювала всі свої переживання в досконалий і чуттєвий вокал. Це і була «Золота середина» – найяскравіший емоційний фон, який ми переплавили в музику. Тому пісні в альбомі вийшли таким живими і справжніми», – поділився моментами створення платівки Vlad Darwin.

У грудні Alyosha & Vlad Darwin випускають спільний альбом «Золота середина»


Кожна пісня нового альбому символізує окрему емоцію. Alyosha та Vlad Darwin заспівали про почуття, які добре знайомі кожній закоханій парі.

«Треки з платівки «Золота середина» народилися ще два роки тому. Знадобилася велика праця, щоб матеріал отримав звучання у тому вигляді, яким слухач почує його зараз. На це пішло багато духовних сил, безсонних ночей, пошуку натхнення з різних джерел та експериментів. Так що, сподіваюся, він знайде відгук у серцях слухачів», – доповнила Alyosha.


Передзамовлення «Золота середина», Alyosha & Vlad Darwin на ITunes
Офіційний реліз нової платівки «Золота середина» відбудеться 13 грудня.
Квитки на великий концерт Alyosha & Vlad Darwin 16 лютого 2020 року вже у продажу!


    
Дізнайтеся більше про: Alyosha, Vlad Darwin

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: