Авторизація
 
  • 10 лип: Іронічні GannaBaby зняли кліп про фаната музичного гурту, який залишився без концертів 
  • 10 лип: Гурт БІЛА ВЕЖА презентує сингл «Вона одна» 
  • 09 лип: Співак TRACH представив новий трек «Звуки» 
  • 09 лип: Krapka;KOMA та ірландка Pixi Ink випускають спільний сингл 
  • 06 лип: Гурт Шосте Чуття презентував відео на пісню “Твій Hello” 

Відсутність гендерної рівності в Україні: Співачка Marcelle презентує свій новий сингл

Відсутність гендерної рівності в Україні: Співачка Marcelle презентує свій новий сингл


Після феноменального успіху свого хіта про найлютішого ворога 2020-го року, українська хіп-хоп співачка Marcelle презентує свій новий сингл «Не повинна».

«Не повинна» - соціальний трек про відсутність гендерної рівності в Україні. Співачка має надію, що у найближчому майбутньому, ситуація щодо місця та позиції жінок у нашому суспільстві зміниться на більш адекватнішу.

«Подорожуючи світом, я помітила, що мені комфортніше у розвинених країнах, де панує гендерна рівність, повага до людини будь-якої статі, фемінізм тощо. Повернувшись в Україну, знадобилось багато часу, щоб пояснити людям в моїй країні, що жінка - це також людина, що старі установки не працюють та щоб від мене просто відвалили із настановами щодо народжування дітей, поведінки, будування кар’єри, стереотипних штампів, слатшеймінгу, а потім і віктімблеймінгу, аб‘юзингу жінки протягом усього життя тощо», - розповідає Marcelle.


Свій новий трек Marcelle планувала випустити до 8 березня, але сталася пандемія та дивні протести проти феміністок, які хотіли лише однакових прав із чоловіками в нашій зашореній країні. Тому, Marcelle вирішила зробити приємно собі та своїм слухачам, оприлюднивши сингл 11 квітня у свій День Народження.Нагадаємо, що Marcelle зовсім нещодавно увірвалася в медійний простір країни з треком #CORONAVIRUS. Після релізу треку менеджмент співачки потрапив в досить неоднозначну ситуацію. Компанія Google, якій належить відеохостинг YouTube відмовила в рекламі треку, помітивши його шок-контентом. Чисельні звернення в офіс Google не дали результату. І тому, саме завдяки підтримці багатьох українських ЗМІ, українська версія #CORONAVIRUS органічно зібрала більше 10.000 переглядів на YouTube.


    
Дізнайтеся більше про: Marcelle

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: