Авторизація
 
  • 22 січ: Руслана, Джамала, Jerry Heil, Марія Бурмака, Tayanna, Олександр Положинський та більш ніж два десятки українських авторів звернулись до Зеленського (відео) 
  • 21 січ: R&B артист Sysuev повертається з новим синглом «Kiss me with your voice» 
  • 21 січ: Під час карантину Марія Бурмака написала енергійну пісню 
  • 14 січ: Чарівна зима: Співачка Христина Лугова розповіла історію пісні з минулого 
  • 14 січ: Emil Khachaturian - музикант та композитор презентує новий кліп на пісню «Чекаю» 

Український гурт МAХA презентує новий літній кліп на україномовний сингл «На глибинi»

Український гурт МAХA презентує новий літній кліп на україномовний сингл «На глибинi»


Перші сингли гурту МAХA «Пеплом по ветру» та «Стіна» завоювали серце слухача. Тому, з нагоди виходу своєї нової відеороботи в харківському клубі «Arizona», гурт влаштував концерт-презентацію для тих, кому весь час не вистачало живих виступів. Під час свого карантинного перформансу МАХА презентувати пісні з нового ЕР-альбому.

«На глибинi» - легка пісня, яка налаштовує на літній настрій. Знайшовши в кліпі відображення сексуальності та кокетства, пісня викликає у закоханих бажання потонути один в одному. Автором слів та музики виступили музиканти гурту, спільно з саунд-продюсером студії «Maha music» Миколою Остапенко. Для зйомок кліпу була запрошена молода та амбіційна команда «Klepay Klip Prod.»

«В цей складний час, всі емоційно виснажені. Цією піснею ми хочемо, щоб кожен згадав свої найяскравіші моменти. Відкинув всі думки про депресію, зарядився позитивними емоціями та думками про власний літній відпочинок. Навіть ванна з прохолодною водою та смачним коктейлем в руках, може подарувати нам відчуття морських хвиль, якщо ми цього забажаємо», - розповідає фронтвумен гурту, Марина Остапенко.

Гурт МАХА продовжує пошук нового звучання ввібравши сучасні тренди. Музиканти постійно знаходяться у творчому процесі й створюють величезну кількість нового матеріалу, який наприкінці 2020 року увійде в їхній новий міні-альбом.

Як зазначають самі музиканти, МAХA - це гурт, який легко міксує стилі, вільно мислить та дає можливість для надзвукового польоту фантазії у світі музики.

Кліп «На глибині» гурту МAХA:


    
Дізнайтеся більше про: МAХA

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: