Авторизація
 
  • 15 травня: LATEXFAUNA випустила гімн нашого літа #BOUNTY 
  • 14 травня: Юлія Войс презентує сингл, створений володарями «Греммі» 
  • 14 травня: Британсько-український проект The Mad Game презентує лірик-відео на свій другий сингл 
  • 13 травня: Христина Соловій презентувала кліп за мотивами «Лісової пісні» Лесі Українки та анонсувала довгоочікуваний альбом 
  • 12 травня: Ол.Ів.‘Є випускає альбом «Акустика» місткістю в 50 пісень 

Troye Zillia презентували сингл з нового альбому у афро стилі

Troye Zillia презентували сингл з нового альбому у афро стилі


Львів’яни Troye Zillia нарешті випустили довгоочікуваний трек, який увійде до майбутнього альбому гурту. Робота над композицією та релізом тривала майже півроку. Як зізнаються музиканти: «Ми написали аранжування до пісні за кілька репетицій, але 2 роки ніяк не вдавалось зробити студійний запис. Значить було не на часі».

СЕНО – це лемківська пісня, їх в репертуарі гурту багато. «Нам подобається текст – він не однозначний, можна бавитись зі змістами. Після того, як ми додали приспів «ла-ла-ла» багато кому ця після асоціюється з політичними мотивами, а нам - більше схоже на кримінальну історію в Карпатах».

У пісні крім бандури, клавіш і вокалів можна почути багато цікавих звуків, що створюють африканську ритміку – це все справа рук перкусіоніста гурту, і всі вони записані наживо з колекції інструментів Troye Zillia.

Як діляться музиканти: «Ми хотіли створити кольорову пісню, яку буде легко підспівувати. Так і сталось – на концертах публіка відривається на ла-ла-ла, деякі навіть солюють в афринському стилі ))…»

Стас, перкусіоніст Troye Zillia: «В українській сучасні музиці дуже рідко використовується правдива африканська ритміка, та й загалом напрямок worldmusic є радше екзотикою. Хоча з перкусійних інструментів у музичних магазинах найпоширенішим є афринське джембе поруч із турецькою дарбукою.»

Нагадаємо, що сингл SENO є частиною майбутнього, вже третього за рахунком альбому гурту, який за декілька місяців з’явиться в мережі.

Послухати афро варіант лемківської пісні можна на офіційному youtube каналі гурту:


    
Дізнайтеся більше про: Troye Zillia

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: