Авторизація
 
  • 23 жов: LETAY презентував новий трек з назвою «Не забуду я тебе ніяк» 
  • 23 жов: Не ховай від мене свої шрами: Джуляна презентує новий відеокліп 
  • 23 жов: Авторський мюзикл «РИТМ» Дмитра Монатіка буде показано на великому екрані в Будинку кіно 
  • 21 жов: «Час Іти»: Детективи SYSUEV і ЧАКІР йдуть по сліду 
  • 20 жов: Гурт E’DANGE презентує нову відеороботу «Параноя» 

Гурт МАХА ледь не втратив свою фронтвумен на зйомках кліпу

Гурт МАХА ледь не втратив свою фронтвумен на зйомках кліпу


Український гурт МAХA презентує екранізацію нового синглу «Тут і там». Сингл увійде до нового міні-альбому гурту, який порадує меломанів, новим саундом сучасних музичних трендів.

«Тут і там» - уособлення боротьби зі страхами та перепонами, які замикають нас зсередини на шляху до нашої мети. Під час зйомок кліпу на знімальному майданчику фронтвумен гурту Марина Остапенко була сконцентрована до такої міри, що на певний час вийшла зі свого тіла. Спостерігаючи за собою та командою зі сторони. Тим самим потойбічні сили немов натякнули, що використовувати навіть перероблений приворот у своїй пісні, це погана ідея.

«Іноді зі мною трапляються незрозумілі речі, я спокійнісінько можу вийти зі свого тіла та спостерігати за собою. Це траплялося до використання привороту в “Тут і там”. Тим самим, підсвідомо ставши моїм страхом. Страх - одне з випробування, яке руйнує нас зсередини. Те, як все це відбулося на зйомках кліпу, мене здивувало, оскільки ніколи не траплялося таким чином. Оскільки “Тут і там” про боротьбу зі своїми страхами на шляху до свободи - сподіваюсь, що саме на зйомках кліпу я очистилась від свого головного страху», - розповідає фронтвумен гурту, Марина Остапенко.

Головний меседж пісні: Допомогти розбити кожному слухачу свої ж перепони, подарувавши внутрішню свободу. Режисерами кліпу стали Владислав Харкуша та Фаїна Бекбулатова з KLEPAY KLIP PRODUCTION.

Нагадаємо, що сингл «Тут і там» було презентовано 21-го вересня.

Кліп «Тут і там»:


    
Дізнайтеся більше про: МАХА

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: