Авторизація
 
  • 14 травня: Юлія Войс презентує сингл, створений володарями «Греммі» 
  • 14 травня: Британсько-український проект The Mad Game презентує лірик-відео на свій другий сингл 
  • 13 травня: Христина Соловій презентувала кліп за мотивами «Лісової пісні» Лесі Українки та анонсувала довгоочікуваний альбом 
  • 12 травня: Ол.Ів.‘Є випускає альбом «Акустика» місткістю в 50 пісень 
  • 12 травня: Гурт Fraskos презентує дебютний альбом 

Гурт МАХА ледь не втратив свою фронтвумен на зйомках кліпу

Гурт МАХА ледь не втратив свою фронтвумен на зйомках кліпу


Український гурт МAХA презентує екранізацію нового синглу «Тут і там». Сингл увійде до нового міні-альбому гурту, який порадує меломанів, новим саундом сучасних музичних трендів.

«Тут і там» - уособлення боротьби зі страхами та перепонами, які замикають нас зсередини на шляху до нашої мети. Під час зйомок кліпу на знімальному майданчику фронтвумен гурту Марина Остапенко була сконцентрована до такої міри, що на певний час вийшла зі свого тіла. Спостерігаючи за собою та командою зі сторони. Тим самим потойбічні сили немов натякнули, що використовувати навіть перероблений приворот у своїй пісні, це погана ідея.

«Іноді зі мною трапляються незрозумілі речі, я спокійнісінько можу вийти зі свого тіла та спостерігати за собою. Це траплялося до використання привороту в “Тут і там”. Тим самим, підсвідомо ставши моїм страхом. Страх - одне з випробування, яке руйнує нас зсередини. Те, як все це відбулося на зйомках кліпу, мене здивувало, оскільки ніколи не траплялося таким чином. Оскільки “Тут і там” про боротьбу зі своїми страхами на шляху до свободи - сподіваюсь, що саме на зйомках кліпу я очистилась від свого головного страху», - розповідає фронтвумен гурту, Марина Остапенко.

Головний меседж пісні: Допомогти розбити кожному слухачу свої ж перепони, подарувавши внутрішню свободу. Режисерами кліпу стали Владислав Харкуша та Фаїна Бекбулатова з KLEPAY KLIP PRODUCTION.

Нагадаємо, що сингл «Тут і там» було презентовано 21-го вересня.

Кліп «Тут і там»:


    
Дізнайтеся більше про: МАХА

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: