Авторизація
 
  • 04 бер: Христина Лугова презентує пісню на яку її надихали батьки 
  • 04 бер: Гурт Thunderdogs випускає наступний сингл Sinner 
  • 02 бер: Emil Khachaturian став володарем GRAND PRIX у міжнародному конкурсі «Сила Музики-The Power of Music» 
  • 02 бер: Український артист Rowskie презентує скандальний кліп про гомофобію 
  • 02 бер: Інді-співачка Petrovochka презентує кліп на дебютну пісню «Прощай, Амур» 

«Мамі» : американський співак зняв кліп на україномовну пісню

«Мамі» : американський співак зняв кліп на україномовну пісню


Американський співак і актор з білоруським корінням Алекс Громаковский (Alex Hramakouski) заспівав українською мовою. 9 листопада, у День української мови та писемності артист випустив кліп на першу студійну пісню "Мамі".

"Ця пісня присвячена усім матерям. У ній йдеться про те, як син (на прикладі своєї матері) намагається тонко відчути весь їхній внутрішній світ і природу; зануритися в глибину їхніх думок, почуттів, переживань і бажань... І, звісно, про те, що ми повинні частіше говорити своїм матерям добрі і теплі слова", - коментує дебютну пісню Громаковский.


Відео на пісню "Мамі":


Відеоряд на пісню було відзнято ще у 2015 році режисерами-початківцями Андрієм Лагутіним та Катериною Лаковою – в рамках проведення фестивалю молодих кінематографістів "Кіно-Драйв".

Над кліпом працювали:
Андрій Лагутін — режисер, оператор;
Катерина Лакова — другий режисер, фотограф;
Оліція Омельчук — акторка театру і кіно, яка у кліпі виконала роль мами;
Олексій Ольшевський - музичний продюсер.

Додамо, що вивчити українську Алекса спонукали любов до нашої країни і дружина-українка. Вона й допомагала освоювати артисту мову. Зі своїми україномовними піснями артист уже встиг виступити на багатьох фестивалях у США. А нещодавно його голос мали нагоду почути відвідувачі концерту гурту СКАЙ. Під час виступу українських рокерів відбувся імпровізований перформанс за участі Алекса і Олега Собчука.

"Все сталося спонтанно. Але так було навіть цікавіше! Для мене, як для білоруса, який співає українською, було вдвічі приємніше, адже публіка прийняла мене тепло і я абсолютно не відчував себе чужим. Все було дуже здорово. Українці - найгостинніший народ!" - говорить про свій перший український виступ Громаковский.


Зараз співак працює над україномовним альбомом.

Алекс Громаковский (Alex Hramakouski) народився у Білорусі. Професійно займався бодібілдингом. Згодом почав зніматися у фільмах (в т. ч. комедії "8 перших побачень"). Зараз разом із дружиною-українкою живе у Чикаго. Саме у Сполучених Штатах почалася його кар'єра співака.


    
Дізнайтеся більше про: Алекс Громаковский

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: