Авторизація
 
  • 15 травня: LATEXFAUNA випустила гімн нашого літа #BOUNTY 
  • 14 травня: Юлія Войс презентує сингл, створений володарями «Греммі» 
  • 14 травня: Британсько-український проект The Mad Game презентує лірик-відео на свій другий сингл 
  • 13 травня: Христина Соловій презентувала кліп за мотивами «Лісової пісні» Лесі Українки та анонсувала довгоочікуваний альбом 
  • 12 травня: Ол.Ів.‘Є випускає альбом «Акустика» місткістю в 50 пісень 

Гурт Folknery зняв кліп у каньйоні на Кіпрі

Гурт Folknery зняв кліп у каньйоні на Кіпрі


Український гурт Folknery, відомий своїми веломандрівками світом, презентує кліп на пісню “Сальвія”. Учасники гурту Ярина Квітка та Володимир Муляр побували на Кіпрі, де знайшли унікальні локації для відео.

“Ідея відзняти кліп на Кіпрі з’явилась спонтанно, - розповідає Володимир Муляр, учасник гурту. – Ми легкі на підйом та й команда WhiteMovie рroduction теж, тому ми швидко зібрались та полетіли. В аеропорту острова Кіпр взяли авто в оренду та поїхали знімати”.

Зйомки тривали п’ять днів. За цей час команда об’їздила весь Кіпр: від Айя-Напи до Пафосу. Перший кадр знімали у каньйоні поблизу Лімасоля, а стрибок у воду - в зовсім іншому кінці країни.

“Це історія чоловіка та жінки, які в один момент зустрічають один одного і разом проходять свій шлях, - розповідає Марина Гришай, режисер. - Між ними виникає енергія, яка перетворюється на творчість, заповнює собою природу і весь світ”.

“У кліпі є символ – зелене світло, - додає Ярина Квітка, учасниця гурту. – Це енергія, яка об’єднує чоловіка та жінку. Вони, як інь і янь, знаходять один одного, перероджуються та як дві половинки єдиного цілого, вирушають у інший – ідеальний - світ”.


Переглянути новий кліп на YouTube:


Інформація про кліп: виробництво та монтаж - WhiteMovie production, режисер - Марина Гришай, оператор - Максим Заїка, графіка - В'ячеслав Стоколос, Дмитро Козирєв, колорування - Лев Костенко.

До речі, пісню «Сальвія» Folknery знайшли в експедиції в 2011 році на Хмельниччині. Кілька років працювали над її аранжуванням та в травні цього року її презентували.

Слова – народні, музика – Folknery (вокал – Ярина Квітка, ударні, клавішні, бек-вокал та саунд продюсування – Володимир Муляр).

Довідка
Folknery мають власний культурно-мандрівницький проект «Двоколісні хроніки». Під час тривалих подорожей на велосипедах вони збирають музичний фольклор, відкривають світові Україну і показують українцям світ. На даний час в рамках проекту музиканти проїхали 23 країни та понад 35 000 км. Найближчим часом Folknery знову вирушають у веломандрівку. Цього разу вони відвідають Угорщину, Балкани та Грецію.


    
Дізнайтеся більше про: Folknery

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: