Авторизація
 
  • 18 вер: Вперше за два роки: переможець «Х-фактору» презентував новий ліричний хіт 
  • 17 вер: Піаніст-віртуоз Євген Хмара виступить з камерним концертом у Caribbean Club 
  • 16 вер: Всеволод Мірчук - Я тобі галантно не вклонюся 
  • 14 вер: Вперше! Оксана Муха везе «Найгарніші пісні України» у Маріуполь, Краматорськ та Сєвєродонецьк! 
  • 13 вер: Друга ріка презентує «Останню» пісню 

Зірка серіалу «Декстер» Майкл Сі Голл дасть концерт у Києві

  Подія: концерт
  Дата: 11.12.2021
  Місце проведення: Київ
Придбати квиток
Нью-йоркський інді-гурт Princess Goes to the Butterfly Museum дасть ексклюзивний концерт-презентацію альбому Thanks for Coming у київському клубі Bel Etage 11 грудня.

Princess Goes to the Butterfly Museum – це супергурт із найнесподіванішими складовими. У 2018 колектив створили актор, співак та музикант Майкл Сі Голл (Dexter, Six Feet Under, Lazarus), гітарист та клавішник Метт Кац-Боен (Blondie) та ударник Пітер Яновіц (The Wallflowers, Morningwood) після багатьох років дружби та спільних музичних імпровізацій.

Зірка серіалу «Декстер» Майкл Сі Голл дасть концерт у Києві


У травні 2021 року тріо випустило свій перший повноформатний альбом Thanks for Coming та готується представити його на кількох ексклюзивних концертах. У тому числі й 11 грудня 2021 в Києві, на сцені Bel Etage.Чудернацьку назву колективу придумала донька Кац-Боена, а на музичне наповнення учасників надихають зірки з різних жанрових ніш: від Nine Inch Nails та Девіда Боуї до Донни Саммер та бродвейських мюзиклів. Говорячи про мюзикли, до речі, неможливо не згадати іконічний Lazarus – одну з останніх передсмертних робіт Боуї, що містить його музику та тексти. Сюжет базований на романі Волтера Тревіса «Людина, яка впала на Землю» Власне, в кіноекранізації головну роль виконав Боуї, а головну роль у мюзиклі виконав Майкл Сі. Голл.Метт Кац-Боен у першу чергу відомий як клавішник легендарного гурту Blondie, однак його послужний список набагато більший. За роки творчості він грав і з Boy George, і у сольних проєктах Деббі Гаррі, і з індастріал-титанами Psychic TV, і з Сінді Лопер. У 2015-2017 Кац-Боен працював над мюзиклом Hedwig And The Angry Inch, де й познайомився з Голлом (який виконував роль Гедвіґи) та Яновіцем (у ролі барабанника Шлатко).

У Яновіца список колаборацій не менш дивовижний. Бувши співзасновником гурту The Wallflowers, він також грав із Наталі Мерчант, Йоко Оно, Алленом Ґінзбергом та Wilco; із Меліссою Ауф дер Маур та Дейвом Ґролом Пітер заснував Hand of Doom — триб'ют-гурт, який виконував треки Black Sabbath.

Можна лише уявити цю неймовірну енергію, що вирує на сцені, коли на неї виходять ці троє. Не пропустіть один із небагатьох концертів гурту в Європі. 11 грудня 2021, Bel Etage.Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: