Авторизація
 
  • 10 лют: Диско-ретро вайб від Golubenko та YAKTAK: нова хітова колаборація співаків «Танцюєш сама» 
  • 10 лют: Виконавиця ремейку «Любий, кохай мене» презентує ремікс на трек «Замок з піску» 
  • 21 січ: Одна з битою проти усього світу: співачка GEREGA стартує з сильним психологічним треком «Не в колі» 
  • 18 січ: Новий реліз: Make rock great again! 
  • 18 січ: Нова англомовна пісня співака Max Newell "Signs" вже в мережі 

Святослав Вакарчук до ювілею Львівського університету дарує великий безкоштовний концерт

  Подія: концерт
  Дата: 18.09.2021
  Місце проведення: Львів
Цього року одному з кращих закладів вищої освіти України - Львівському національному університету імені Івана Франка - виповнюється 360 років.

За ініціативи Святослава Вакарчука, лідера ОЕ та випускника університету, 18 вересня у Львові на площі коло університету відбудеться великий, безкоштовний концерт "Океану Ельзи".

Святослав Вакарчук: "На честь ювілею, я та мої друзі, теж випускники університету, вирішили зробити нашій Alma Mater подарунок.
18 вересня просто на площі перед головним корпусом відбудеться великий, відкритий, безкоштовний концерт групи "Океан Ельзи". Запрошуємо львів'ян та гостей міста. Приходьте! Це буде крутий концерт!"

Сама будівля університету стане частиною сцени: на неї буде спроектована спеціальна світлова програма від литовського гуру світлових та концертних інсталяцій Арвідаса Буінаускаса.


Концерт запланований до проведення
18 вересня, субота, 20:00
Львів, площа коло університету
Вхід вільний!


Святослав Вакарчук про ідею та роботу над організацією концерту

Мій перший день в Львівському університеті імені Івана Франка почався не зі святкової лінійки. Він почався зі... збирання хмелю на одному з полів Львівської області)). Пісні під гітару, футбол, «розборки» з місцевими, це все теж було. Але головне - було відчуття братства, спільної справи. Пройшло п’ять років наполегливого і успішного навчання. Ми закінчили університет. Далі була аспірантура, доросле життя. Хтось став науковцем (спойлер: не всі), хтось виїхав закордон (теж, на щастя, не всі), але відчуття братства залишилось до сьогоднішнього дня.

Святослав Вакарчук до ювілею Львівського університету дарує великий безкоштовний концерт


Цього року нашій Alma Mater 360 років. Це дуже поважна дата. Не зробити на таку дату щось особливе було б просто неможливо. І я вирішив подарувати рідному університету те, у що по вуха закохався, будучи його студентом - музику. Поговорив з хлопцями з групи - всі за:) Тому щасливо повідомляю:

18 вересня у Львові на спеціальній сцені перед головним корпусом універу відбудеться концерт групи "Океан Ельзи"

Групи, створення якої тісно пов’язане з Львівським університетом (але це вже зовсім інша історія, колись розкажу). Зате не інша історія світлове шоу світового рівня, яке під час концерту обіцяє влаштувати наш друг і партнер Арвідас Буінаускас з ABLight. Таким красивим і сяючим Львівський університет ми з вами, мабуть, ще не бачили ніколи.

Щоб реалізувати цю ідею на висоті потрібні серйозні матеріальні і організаційні ресурси. Де їх взяти? У червні в затишній львівській кав'ярні ми зібрались разом з успішними бізнесменами, здебільшого випускниками нашого університету: айтішниками, рестораторами, власниками агробізнесу та промислових компаній. Я розповів ідею, запропонував долучитись, підтримати. Всі, без виключення, погодились.

Пам’ятаєте з чого я починав? З братства. От це і є справжнє братство. Разом дякувати рідному університету, разом вітати його, разом допомагати в майбутньому. Згодом ми розкажемо про всіх, хто долучився до підтримки цього концерту ОЕ. А поки що хочеться сказати їм велике ДЯКУЮ!

Також я хочу подякувати керівництву університету та особисто ректору Володимиру Мельнику за підтримку моєї ідеї. Ця підтримка дуже багато значила.
Тож запрошую всіх Львів’ян та гостей міста на великий, відкритий, безкоштовний концерт Океан Ельзи / Okean Elzy, що відбудеться у Львові в суботу, 18 вересня о 20:00 на площі перед головним корпусом університету. Вхід вільний.

Приходьте, буде круто!
Цю подію я присвячую своєму татові Івану Вакарчуку. Людині, без якої не було б ні мене, ні ОЕ, ні ТАКОГО Львівського національного університету.
18 вересня, субота, 20:00
Львів, площа коло університету
концерт «Океану Ельзи»
Вхід вільний!

Дізнайтеся більше про: Океан Ельзи Святослав Вакарчук

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: