Авторизація
 
  • 03 гру: Альтерего Довгого Пса: фронтмен Ціни Ритму презентував роботу «Чілений Кіт» 
  • 30 лис: ZAKHAR презентує останній сингл перед альбомом 
  • 27 лис: Нова відеоробота від гурту Фіолет 
  • 27 лис: Sysuev презентує осінню R&B баладу для дівчат 
  • 26 лис: Перша дата великого Світового туру ОЕ на підтримку нового альбому 

Вперше у Києві виступить грузинська джазова діва Теона Контрідзе!

  Подія: концерт
  Дата: 14.11.2021
  Місце проведення: Київ
Теона Контрідзе звернулась до українських глядачів: «Будь ласка, не надягайте високі підбори!»

Джазова діва Теона Контрідзе виступить у Києві 14 листопада!

Вперше у Києві виступить грузинська джазова діва Теона Контрідзе! Її називають «жінка-фурор», вона може «поставити на вуха» будь-яку публіку!

Теона Контрідзе унікальна у своєму роді і як артистка, і як музична продюсерка, і як музикант, і як show woman. Її гастрольний графік включає у себе Берлін, Відень, Ніцу, Сан-Тропе, Монако, Париж та інші найбільші локації по всьому світу. І ось вперше Теона дасть ексклюзивний концерт у Києві!

Теона співпрацює лише з найкращими джазовими музикантами. У списку джазового бенду Теони Контрідзе виступи на одній сцені зі світовими гігантами: Bryan Ferry, Goran Bregovich, Eros Ramazzotti, Morcheeba, Cirque du Solei, De Phazz та багатьма іншими.

Прекрасна музика та бездоганний вокал Теони Контрідзе – запорука чудового вечора у компанії головного феномену грузинської джазової сцени. 14 листопада у Жовтневому палаці звучатимуть грузинські, вірменські та світові хіти.

Вперше у Києві виступить грузинська джазова діва Теона Контрідзе!


– Дорогий Київ, люба Україно! У вас є можливість купити квиток та злитися з нами у музично-танцювальному екстазі. Моє особисте прохання – будь ласка, не надягайте високі підбори. Ми повинні шаленіти, ми повинні схуднути на 3 кілограми мінімум! Ми повинні настільки обмінятися ендорфінами і злитися в екстазі любові, щоб взагалі забути про все! – запросила всіх глядачів на свій концерт Теона Контрідзе.

У концерті прозвучать вже відомі сольні треки артистки, будуть і прем'єри нових пісень, будуть всесвітньо відомі хіти у переосмисленні Теони та аранжуванні її видатних музикантів. Безумовно, вечір на виступі Теони – це ознака чудового смаку слухача!

Кожен виступ Теони Контрідзе – сюрприз, який обіцяє море емоцій та захоплення! Не прогавте шанс наживо побачити виступ артистки 14 листопада!


Дізнайтеся більше про: Теона Контрідзе

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: