Авторизація
 
  • 14 травня: Юлія Войс презентує сингл, створений володарями «Греммі» 
  • 14 травня: Британсько-український проект The Mad Game презентує лірик-відео на свій другий сингл 
  • 13 травня: Христина Соловій презентувала кліп за мотивами «Лісової пісні» Лесі Українки та анонсувала довгоочікуваний альбом 
  • 12 травня: Ол.Ів.‘Є випускає альбом «Акустика» місткістю в 50 пісень 
  • 12 травня: Гурт Fraskos презентує дебютний альбом 

9 вересня «Антитіла» дадуть у Львові великий сольний концерт

  Подія: концерт
  Дата: 09.09.2016
  Місце проведення: Львів
Придбати квиток
Старт нового концертного сезону у Львові – грандіозний! Розпочнеться він у п’ятницю, 9 вересня, - великим сольним концертом відомого українського гурту «Антитіла» у Палаці спорту «Україна» (вул. Мельника, 18). Початок – о 19:00.

У лютому та березні цього року «Антитіла» від’їздили всеукраїнський тур, який охопив 20 міст. Стартували ці гастролі зі Львова, де ще за кілька тижнів до концерту організатори повісили на касі табличку «SOLD OUT!» («Усе продано!»), тож послухати улюблений гурт наживо вдалося не всім охочим. Відтак група прийняла рішення - на початку цієї осені повторно завітати у місто Лева із великим сольним концертом. Цього разу «Антитіла» обрали більший майданчик – Палац спорту «Україна».

9 вересня «Антитіла» дадуть у Львові великий сольний концерт


Концерт гурту «Антитіла» 9 вересня у Львові відбудеться у рамках нового масштабного телепроекту «Українська пісня». Власне, виступ Тараса Тополі та його команди стане своєрідним прологом до грандіозного фестивалю, метою якого є відкриття нових імен на сучасній українській сцені. Сам телепроект «Українська пісня» відбудеться наступного дня, 10 вересня, у Палаці спорту «Україна». До речі, «Антитіла» виступлять і того дня також – уже як зіркові гості нового музичного марафону.

«Новий день змушує до дій. Атака подій і смислів, щосекунди... Шум навколо і всередині. І, якщо чесно, то іноді одне бажання - натиснути на паузу. Видихнути. І змінити шум на трек. І щоб зазвучав... Знайомою мелодією і чесними словами. До мурах, до безмежного всесвіту у грудях», - такими словами лідер «Антитіл» Тарас Тополя запрошує усіх на сольний концерт його гурту 9 вересня у Львові.


Ціна квитків на концерт гурту «Антитіла» 9 вересня у Палаці спорту «Україна» у Львові – від 170 до 350 грн.Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: