Авторизація
 
  • 15 травня: LATEXFAUNA випустила гімн нашого літа #BOUNTY 
  • 14 травня: Юлія Войс презентує сингл, створений володарями «Греммі» 
  • 14 травня: Британсько-український проект The Mad Game презентує лірик-відео на свій другий сингл 
  • 13 травня: Христина Соловій презентувала кліп за мотивами «Лісової пісні» Лесі Українки та анонсувала довгоочікуваний альбом 
  • 12 травня: Ол.Ів.‘Є випускає альбом «Акустика» місткістю в 50 пісень 

Музично-театральний відео-арт концерт «Колискові для Олекси»

  Подія: концерт
  Дата: 24.11.2016
  Місце проведення: Львів
Придбати квиток
Запрошуємо Вас стати свідками народження унікального для України проекту, створеного Соломією Чубай та її друзями для дітей-аутистів. Під час презентації альбому «Колискові для Олекси» звучатимуть не лише народні колискові, а й колискові на слова Миколи Вінграновського, Осипа Маковея, Павла Воронька та Грицька Чубая, а також буде показано космічний відео-арт від Олексія Хорошка. Родзинкою концерту стане театральне дійство про Маленького принца від дитячої студії «Клубок», режисера-актора Олега Онещака (театр Л. Курбаса).

Музично-театральний відео-арт концерт «Колискові для Олекси»


Проект «Колискові для Олекси» полягає в тому, щоб якомога більше людей, а особливо молодих батьків дізналися про те, що таке аутизм та Синдром Аспергера, зуміли розпізнавати його з перших років життя дитини і не калічили своїх дітей, а зуміли прийняти їх і допомогти їм. Зараз іде робота над створенням та наповненням україномовного сайту, де буде зібрана інформація про аутизм: консультації професійних психологів, інтерв’ю з батьками дітей-аутистів, карта місць, куди в Україні можна звернутись по допомогу батькам, у яких виникають проблеми із поведінкою дітей. Також в рамках проекту відбудеться цикл лекцій психологів для вихователів дитячих садочків та викладачів молодших класів, сеанси Lego-терапії для дітей, зйомки міні-фільмів про сім’ї дітей-аутистів.

«Коли мій син, Олекса, кричав наче поранений звір у 2-3 рочки, і я не могла його заспокоїти, я починала співати колискову «Ой, ходить сон, біля вікон...» і він заспокоювався. Коли у мого сина-аутиста (Синдром Аспергера) були знову емоційні зриви, він просив мене: «Мама, пай!» (Мама, співай!). І я зрозуміла, що колискова від моєї бабці може заспокоїти мого сина, і наше коріння може дати більшу силу маленькому дереву рости!»


Соломія Чубай


Колискові - це код від мами і тата на гарне життя дитини

Аутизм – це бути іншим, а не бути чужим

Мама для сина аутиста та всіх Дітей з любов’ю!


Колискові співатимуть:

Соломія Чубай - вокал

Лука-Теодор Гануляк - перкусія

Сашко Главацький - гітара

Гурт ROCKOKO

Вокальна арт-студія «Жайвір»

Театральна студія «Клубок» та Олег Онещак (Львівський академічний театр ім. Леся Курбаса)

Космічний відео-арт від Олексія Хорошка (Луганськ-Львів)


Гості:

ТАРАС ЧУБАЙ

ПІККАРДІЙСЬКА ТЕРЦІЯДодати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: