Авторизація
 
  • 15 травня: LATEXFAUNA випустила гімн нашого літа #BOUNTY 
  • 14 травня: Юлія Войс презентує сингл, створений володарями «Греммі» 
  • 14 травня: Британсько-український проект The Mad Game презентує лірик-відео на свій другий сингл 
  • 13 травня: Христина Соловій презентувала кліп за мотивами «Лісової пісні» Лесі Українки та анонсувала довгоочікуваний альбом 
  • 12 травня: Ол.Ів.‘Є випускає альбом «Акустика» місткістю в 50 пісень 

На даху Roof Арсен Мірзоян представить програму «Мій Висоцький»!

  Подія: концерт
  Дата: 26.07.2017
  Місце проведення: Київ
26 липня в столичному клубі на даху Roof Арсен Мірзоян представить свою спеціальну програму «Мій Висоцький».

Ідея підготувати програму пам'яті геніального автора і виконавця - Володимира Семеновича Висоцького - виникла у Арсена Мірзояна два роки тому. Музикант, на творчості якого виріс Арсен, став для нього, як і для мільйонів наших співвітчизників, символом епохи.

Ще в юності хлопець виконував пісні маестро під гітару, і зараз в колі друзів нерідко звертається до творчості генія. Тому бажання виступити з піснями Висоцького з'явилося у музиканта давно.

За спостереженнями Арсена Мірзояна, між датами народження і смерті музиканта - рівно півроку. І пророчу фразу з пісні «не пройде і півроку, і я з'явлюся» Арсен називає містичною.

На даху Roof Арсен Мірзоян представить програму «Мій Висоцький»!


До підготовки матеріалу для вечора пам'яті музикант підійшов дуже відповідально, з душею. Навіть портрет Висоцького для афіші концерту Арсен намалював сам. Мірзоян зазначає, що він і його колектив постаралися зробити програму з мінімумом креативу. Адже Висоцький - це, в першу чергу, ностальгія і емоції.

Дебют програми «Мій Висоцький» відбувся в Києві 25 липня 2015 року. Безліч вдячних відгуків вказали на те, що український музикант зумів передати атмосферу часу Висоцького, його незламну волю і найпотужнішу енергетику. Приходьте на вечір пам'яті знову, щоб пережити яскраві емоції.


Дізнайтеся більше про: Арсен Мірзоян

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: