Авторизація
 
  • 12 травня: Ол.Ів.‘Є випускає альбом «Акустика» місткістю в 50 пісень 
  • 12 травня: Гурт Fraskos презентує дебютний альбом 
  • 11 травня: Emil Khachaturian - володар GRAND PRIX професійного Міжнародного конкурсу «STARS OF EUROPE» 
  • 06 травня: Прем’єра «Дзеркало життя»: завершальна серія колоритної анімаційної історії гуцулів 
  • 04 травня: SYSUEV і ЧАКІР записали качовий трек «Голову Геть» 

До Києва їде техно-дует з Берліна Tale of Us

  Подія: концерт
  Дата: 25.11.2017
  Місце проведення: Київ
25 листопада в Києві виступить берлінський техно-дует Карміна Конте і Маттео Міллера - Tale Of Us. Їх музика впізнавана скрізь, починаючи клубами Watergate в Берліні і DC-10 на Ібіці, і закінчуючи секретними вечірками по всьому світу.

Tale of Us з'явилися в 2010 році, але за останні 2 роки зробили великий стрибок в кар'єрі.

У червні 2016 року Karm і Matteo запустили власний лейбл Afterlife з таємничим слоганом «одіссея у сферу свідомості». 13 тижнів резидентства в клубі Space на Ібіці в 2016 і Privilege в 2017 році, такі гості як Recondite, Nina Kraviz, Dixon, Ame, Mind Against, Vaal, Mano Le Tough, створення однойменної компіляції і лейблу зробили Afterlife одним з найбільших музичних проектів останніх років.

Mixmag пише про них так: "Їхні діджейські сети ідеально балансують між заглиблюючим у світ звуку техно-рейвом на складі і спливаючими в пам'яті асоціаціями з IDM".

Сьогодні їх звичний уїк-енд виглядає так: після вечірки в Майамі - івент в Secret Solstice в Ісландії, потім - шоу на фестивалі Coachella в Лос-Анджелесі і на десерт - танці в The Warehouse Project в Манчестері. На їхньому рахунку - ремікси для Caribou, Plastikman, Kiamos і Barnt, з десяток ЕР, а також повноформатний альбом "Endless" (2017).

До Києва їде техно-дует з Берліна Tale of Us


Компанію Tale Of Us в цей вечір складе HOSH. C 2006 року - найважливіший елемент і невід'ємна частина лейблу Diynamic. На вечірці він виконає композиції з нового альбому "Stories from SA TALAIA". Реліз представляє собою певну синергію HOSH як діджея і музиканта.

"Я діджей, продюсер і промоутер, тому що музика - єдине, що ніколи не стане для мене чимось нудним. Інші речі мені швидко набридають", - говорить HOSH.

Виступи Tale of Us і HOSH відбудуться в рамках серії вечірок "Portraits" в клубі CHI 25 листопада і стануть її гучним відкриттям. Всього в цій серії заплановано п'ять заходів, які розкривають головних особистостей сучасної електронної музики.


Дізнайтеся більше про: Tale Of Us

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: