Авторизація
 
  • 10 лют: Диско-ретро вайб від Golubenko та YAKTAK: нова хітова колаборація співаків «Танцюєш сама» 
  • 10 лют: Виконавиця ремейку «Любий, кохай мене» презентує ремікс на трек «Замок з піску» 
  • 21 січ: Одна з битою проти усього світу: співачка GEREGA стартує з сильним психологічним треком «Не в колі» 
  • 18 січ: Новий реліз: Make rock great again! 
  • 18 січ: Нова англомовна пісня співака Max Newell "Signs" вже в мережі 

Брати Гадюкіни презентують нові сингли

  Подія: концерт
  Дата: 24.11.2017
  Місце проведення: Київ
Придбати квиток
24 листопада в Caribbean Club у Києві відбудеться концерт-презентація двох нових синглів Братів Гадюкіних - «Б'ють дурного» та «Крав».

О 18:00 у конференц-залі Карібіану ми проведемо прес-конференцію у форматі зустрічі для друзів, колег та представників ЗМІ. Розповімо про сингли з нового альбому, плани на майбутнє, насамперед - випуск альбому «Сміх і Гріх» на початку 2018 року.

Після презентації чекатимемо вас на самому концерті. Сингли "Б'ють дурного" і "Крав" прозвучать наживо як частина нової концертної програми Братів Гадюкіних. Звісно, не оминемо увагою і всім відомі улюблені хіти.

Брати Гадюкіни презентують нові сингли


Про сингли «Крав» і «Б'ють дурного»:

Сингли «Крав» і «Б’ють Дурного» увійдуть до альбому Братів Гадюкіних «Сміх і Гріх». Два основні його вектори – особистий і соціальний. Пісні створені в якості своєрідних аппетайзерів, що пробудять зацікавленість до нових синглів та альбому, вихід якого запланований на початок 2018 року.

Сингл «Крав» чітко ілюструє абсурдність поведінки українських можновладців та їх підвищений інтерес до грошей. Розповідь йдеться від третьої особи – депутата-крадія, що не кається у скоєному та не хоче зупинятись.

Сингл «Б’ють дурного» - сповідь чоловіка з досвідом, який шукає справжнє кохання, проте щоразу наступає на одні й ті самі граблі. Іронічний підтекст пісні спонукає до роздумів, проте залишає її легкою для сприйняття.

Брати Гадюкіни презентують нові сингли


Про гурт Брати Гадюкіни:
Рок-гурт, що з’явився на зламі епох у 1988 році і став фундаментом для розвитку української рок-музики. Припанковані тексти, колоритний галицький діалект, унікальний стиль, соковитий мікс із рок-н-ролу, блюзу, фанка й реггі – все це є невід’ємною частиною життя кількох поколінь. Брати Гадюкіни досягли неймовірно складної мети: одні з перших серед українських гуртів завоювали широку популярність на пострадянському просторі, відіграли безліч концертів в Україні, Европі, Північній Америці.

З 1988 року вони пройшли довгий шлях від «Рок-н-ролу до рана», «Файного міста», «Карпат» до вражаюче актуального альбому «Made in Ukraine» (2014).
Зараз гурт працює над новим альбомом «Сміх і Гріх», два сингли з якого ви почуєте на сольному концерті 24 листопада в Caribbean Club у Києві.


Дата проведення: 24 листопада
Місце проведення: Caribbean Club Concert-Hall
Адреса: Київ, вулиця Симона Петлюри, 4
Прес-конференція: 18:00
Початок концерту: 20:00

Дізнайтеся більше про: Брати Гадюкіни

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: