Авторизація
 
  • 13 травня: Христина Соловій презентувала кліп за мотивами «Лісової пісні» Лесі Українки та анонсувала довгоочікуваний альбом 
  • 12 травня: Ол.Ів.‘Є випускає альбом «Акустика» місткістю в 50 пісень 
  • 12 травня: Гурт Fraskos презентує дебютний альбом 
  • 11 травня: Emil Khachaturian - володар GRAND PRIX професійного Міжнародного конкурсу «STARS OF EUROPE» 
  • 06 травня: Прем’єра «Дзеркало життя»: завершальна серія колоритної анімаційної історії гуцулів 

На Київ чекає «Казка» від Epolets

  Подія: концерт
  Дата: 7.04.2019
  Місце проведення: Київ
Придбати квиток
На Київ чекає «Казка» від Epolets


Фани встигли засумувати. Музиканти теж, ще й як! Після творчої паузи довжиною в рік Epolets вирушають у довгоочікуваний тур Україною та планують гучне повернення з концертом у столичному клубі Atlas 7 квітня.

Весна - пора нестримна й гаряча, так само, як і музика Epolets. Не дивно, що гурт обрав для гастролей українськими містами саме перші теплі дні. В рамках концертів туру хлопці виконають усі головні хіти з чотирьох альбомів - однойменного дебютного, «Dogma», «Cult» та «Дiти Моря».

Очікують вірних фанів і приємні сюрпризи - гурт планує подарувати прихильникам “Казку”. Саме так називається нова пристрасна пісня Epolets, яка посіла перше місце в українському ITunes в першу добу після виходу. Це композиція про шалену любов, яку пережив сам вокаліст Паша Варениця, динамічний рок-бойовик, що з головою занурює у вихор почуттів.Зухвалі романтики Epolets родом із Одеси. За 6 років творчості музиканти випустили 4 повноформатні альбоми і стали одним з найбільш фестивальних колективів України, а фронтмен бенду Паша Варениця створив власний сольний проект Мауглі та встиг попрацювати ведучим на “Просто Радіо”.

Цієї весни темпераментні рокери знову дадуть концерт в київському клубі Atlas із улюбленими хітами та зовсім новими піснями. Занурення в “Казку” від Epolets призначено на 19.00 7 квітня.


Дізнайтеся більше про: Epolets

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: