Авторизація
 
  • 12 травня: Ол.Ів.‘Є випускає альбом «Акустика» місткістю в 50 пісень 
  • 12 травня: Гурт Fraskos презентує дебютний альбом 
  • 11 травня: Emil Khachaturian - володар GRAND PRIX професійного Міжнародного конкурсу «STARS OF EUROPE» 
  • 06 травня: Прем’єра «Дзеркало життя»: завершальна серія колоритної анімаційної історії гуцулів 
  • 04 травня: SYSUEV і ЧАКІР записали качовий трек «Голову Геть» 

Львів в очікуванні шоу європейського формату – Ukrainian Song Project

  Подія: концерт
  Дата: 17.08.2019
  Місце проведення: Львів
Придбати квиток
Сьогодні український медіабізнес переживає нечуваний підйом. Модернізована музика без обмежень та стандартів, самобутнє звучання, прогресивні ідеї та рішення - творчість артистів-реформаторів абсолютно конкурентоспроможна із західним ринком. Талановиті імена сміливо вриваються в простір, прагнучи збагачувати мистецтво та популяризувати націю далеко за її межами.

Креативні представники індустрії націлені на стрімкий розвиток українського саунду: ніякого «old school» - виключно апгрейд музики, «свіжа кров» та впровадження масштабних фестивалів в «lifestyle» населення. В цьому році вже в четверте стадіон «Арена Львів» представить телевізійне дійство «Українська пісня / Ukrainian Song Project». До речі, попередня трансляція зібрала біля екранів понад 9 мільйонів глядачів. «Україномовне Євробачення», як встигли охрестити проект в ЗМІ, планує незабаром стати впізнаваним брендом на світовій арені за форматом MTV та British Music Awards.

17 серпня в містi Лева зберуться справжні селебритіз та зірки-початківці. Лайн-ап попередніх років підтвердив серйозність амбіцій організаторів: на сцені виступали «Антитіла», «Тартак», «Скрябін», Олександр Пономарьов, Злата Огнєвич, Tayanna, Alyosha, Олег Скрипка та гурт «ВВ», учасник «Євробачення-2018» MELOVIN, гурти «Pianoбой», «О.Torvald», «KADNAY», «DILEMMA» та інші імениті персони. Уже анонсовано перших хедлайнерів цього літа – це популярний гурт «Без Обмежень» і зіркові гості з Польщі група ENEJ. От-от будуть оголошені наступні імена – і це також улюбленці мільйонів. Наберіться терпіння, адже на вас чекає грандіозний перформенс наживо з креативними візуальними ефектами.

Львів в очікуванні шоу європейського формату – Ukrainian Song Project


Важливо зазначити, «Українська пісня / Ukrainian Song Project» має на меті допомагати новим співакам та гуртам у повній мірі реалізовувати свій творчий потенціал. Це стартовий майданчик для обдарованих музикантів: оргкомітет оголошує конкурсний відбір, за результатами голосування десятка фіналістів отримає можливість заспівати на «Арені Львів». Унікальність ініціативи полягає в тому, що запрошені вихідці з України, які досягли вагомих успіхів у світі, стануть мотиваторами та натхненниками для покоління «next» - молоді, яка прагне бути почутою!

Прийом заявок від молодих артистів триває до 1 червня 2019 року. Щоб подати заявку на участь у Проекті, потрібно заповнити Анкету

До участі в «Українській пісні» допускаються гурти, солісти, дуети, тріо, квартети та ін. Розглядатимуться виключно авторські пісні українською мовою, записані на професійній студії. При цьому учасником Проекту може стати представник будь-якої країни світу. Відбір музичних композицій відбуватиметься у різних жанрах: популярна музика (тріп-хоп, електро, техно-поп, даб-хаус), танцювальна музика (джангл, драм’н’бас, грув, діп-хаус, ембіент, транс, техно, хардкор, рейв, реп, хіп-хоп, ультра-диско), рок-музика (хард-рок, поп-рок, інді-рок, кантрі-рок, рок-н-рол, фолк-рок, симфонічний рок та ін.), акустична музика та ін.

«Ми хочемо дарувати нашій країні радість та класні ініціативи - українська мелодика унікальна, про неї повинні знати всюди. «Ukrainian Song Project», перш за все, це свято музики, відкриттів та об'єднання - давайте творити музичну історію країни разом!» - каже Тарас Курчик, генеральний продюсер проекту.


Квитки на «Українську пісню-2019» уже у продажуДодати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: