Авторизація
 
  • 13 травня: Христина Соловій презентувала кліп за мотивами «Лісової пісні» Лесі Українки та анонсувала довгоочікуваний альбом 
  • 12 травня: Ол.Ів.‘Є випускає альбом «Акустика» місткістю в 50 пісень 
  • 12 травня: Гурт Fraskos презентує дебютний альбом 
  • 11 травня: Emil Khachaturian - володар GRAND PRIX професійного Міжнародного конкурсу «STARS OF EUROPE» 
  • 06 травня: Прем’єра «Дзеркало життя»: завершальна серія колоритної анімаційної історії гуцулів 

Афіша джазових концертів серпня в Caribbean Club Concert Hall

  Подія: концерт
  Дата: 5—31.08.2019
  Місце проведення: Київ
Придбати квиток
Культовий столичний клуб Caribbean Club Concert Hall продовжує тішити меломанів найрізноманітнішими джазовими концертами. У серпні для гостей підготували: виступ ізраїльського піаніста Таля Бабицького, серію концертів Live Jazz Monday, традиційне шоу "Джаз для дорослих" з Олексієм Коганом, джазово-танцювальний перфоманс "Music & Motion" та багато іншого. Детальніше про концерти серпня в дайджесті нижче.


5 серпня – Tompsons Band
Афіша джазових концертів серпня в Caribbean Club Concert Hall

5 серпня в рамках серії концертів Live Jazz Monday зіграє гурт Tompsons Band. Музиканти представлять авторські пісні англійською, українською та російською мовами в різноманітних стилях: джаз, свінг, бугі-вугі, рок-н-рол, фанк та поп-музика, а також джазові хіти в сучасній обробці. Репертуар Tompsons Band не залишить байдужим навіть найвибагливіших меломанів!


8 серпня – Квартет Руслана Єгорова
Афіша джазових концертів серпня в Caribbean Club Concert Hall

8 серпня в Caribbean Club Concert Hall виступить Квартет Руслана Єгорова з програмою “Бразильській Джаааз”. На гостей чекають бразильські мелодії, що лунали у знаменитому Нью-Йоркському Карнегі-Хол та барвисте поєднання samba та bossa nova. У виконанні Руслана Єгорова – “золотого” голосу українського джазу – пролунає 100% хіт босанови – “Só Danço Samba”, який свого часу підкорив легендарну Еллу Фіцджеральд. А шарм цьому вечору додадуть романтичні композиції “Besame Mucho”, “Agua De Beber” та багато інших!


12 серпня – W KEY
Афіша джазових концертів серпня в Caribbean Club Concert Hall

12 серпня в рамках серії концертів Live Jazz Monday виступить український гурт W KEY з програмою Jazz&Beatbox. На концерті музиканти представлять авторські блюзові композиції, джазові імпровізації у надсучасному форматі у супроводі вокальної перкусії, вокальну трубу у виконанні голосу, а також запальний джем-сейшн із спеціальними гостями. Не пропустіть чарівний музичний вечір в затишному місці!


15 серпня – Таль Бабицький (Ізраїль)
Афіша джазових концертів серпня в Caribbean Club Concert Hall

15 серпня ізраїльський композитор та піаніст Таль Бабицький вперше виступить у Києві. Його називають одним з найбільш плідних композиторів і виконавців нашого часу. Таль створив новий стиль під назвою “космічний ф’южн” – жанр, який подорожує між джазом і поп-роком, романтичною музикою та латинськими ритмами. На концерті музикант подарує слухачам унікальний, яскравий та мелодійний музичний ізраїльський коктейль з джазу, фанку і соулу, приправлений етнічними та бразильськими ритмами.


19 серпня – Мар’яна Головко та Павло Ігнатьєв
Афіша джазових концертів серпня в Caribbean Club Concert Hall

19 серпня у Caribbean Club Concert Hall виступить вишукана пара з роялю та вокалу - чарівна співачка та актриса Мар’яна Головко та одни з найтитулованіших молодих піаністів та композиторів України Павло Ігнатьєв. Музиканти представлять авторські твори та джазові стандарти, а також оригінальні арт-поп та crossover-композиції. Їхня пара на сцені – з простої комбінації роялю та вокалу переростає в багатий на емоції та зміст досвід для гостей концерту.


29 серпня – “Джаз для дорослих” з Олексієм Коганом
Афіша джазових концертів серпня в Caribbean Club Concert Hall

29 серпня відбудеться традиційне шоу “Джаз для дорослих” з Олексієм Коганом та Jazz in Kiev Band. У цей вечір наживо пролунають всесвітньо відомі композиції у виконанні колективу Jazz in Kiev Band і чарівної джазової вокалістки Лаури Марті. Родзинка шоу - танцювальні перформанси чуттєвого балету NC-17 Showballet та захоплюючі історії про легендарні композиції від Олексія Когана.


30 серпня – Dennis Adu Septet та Аліна Сокульська
Афіша джазових концертів серпня в Caribbean Club Concert Hall

30 серпня колектив Dennis Adu Septet та танцівниця Аліна Сокульська представлять джазовий танцювально-музичний перформанс “Music & Motion”. У програмі концерту поєднаються авторські композиції одного з кращих джазових трубачів України - Денніса Аду, та сучасні джазові танці хореографа Аліни Сокульської. Джазовий танець і джазові ритми – в цей вечір гості дізнаються, як виглядає союз музики та рухів. Не пропустіть цей унікальний концерт!


31 серпня – Маріетта Арушанян та Crocodile Project
Афіша джазових концертів серпня в Caribbean Club Concert Hall

31 серпня молода джазова співачка Маріетта Арушанян та колектив Crocodile Project презентують проект Armenian Jazz. Музиканти представлять програму, що складається з авторських пісень Маріетти в стилі “етно”, а також інструментальних фанк- і фьюжн- композицій Артура Решетова - лідера Crocodile Project. На гостей чекає легкий джазовий вечір, що зачарує душевністю та наповнить енергією!Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: