Авторизація
 
  • 17 травня: Анімаційна «Історія Гір»: проект Hutsul Planet - з прем’єрою трисерійної казки про гуцулів 
  • 17 травня: Концептуальна лірика та інді-рок саунд: Vova Zion презентував дебютний сингл 
  • 15 травня: LATEXFAUNA випустила гімн нашого літа #BOUNTY 
  • 14 травня: Юлія Войс презентує сингл, створений володарями «Греммі» 
  • 14 травня: Британсько-український проект The Mad Game презентує лірик-відео на свій другий сингл 

Гурт «Руки'В Брюки» презентує перший україномовний альбом у Києві

  Подія: концерт
  Дата: 13.09.2019
  Місце проведення: Київ
Придбати квиток
Гурт «Руки'В Брюки» презентує перший україномовний альбом у Києві


13 вересня головний рок-н-рольний гурт Києва - “Руки’В Брюки” - представить довгоочікуваний 7-й альбом “Дай Мені Знати” у столичному Caribbean Club Concert-Hall. Окрім нових композицій, колектив зіграє улюблені пісні з попередніх 6 альбомів.

Нова збірка повністю україномовна та складається з 11 треків, серед яких вже відомі “Хитай стегна” та “Я вигадав світ”, кліп на яку вийшов навесні цього року.

“У 2015 році ми оприлюднили перший варіант пісні “Я вигадав світ”, і це була перша пісня українською мовою, яку ми записали. І ось прийшов час, та ми презентуємо альбом з 11 україномовних пісень.”, - розповідає Олександр Ремез, лідер гурту "Руки'в Брюки".

“Руки’В Брюки” вразять не тільки рок-н-ролом українсьою. Музиканти приміряли на себе стиль yearly soul, або якщо бути точнішим retro soul. Раніше "Руки'в Брюки" надихались більше з рок-н-ролу 50-х років. Зараз відчувається дуже сильний вплив афроамериканських виконавців першої половини 60-х.На альбомі також є запрошені музиканти: в деяких піснях можна почути потужну духову секцію, та навіть електроорган.

Нагадаємо, що колектив “Руки’В Брюки” був створений у 2007 році вокалістом, сонграйтером та гітаристом Олександром Ремезом. У 2018 році “Руки’В Брюки” запалили шоу “Х-фактор 9”, після їхньої музики Настя Каменських виконала хіт Елвіса Преслі, а Дмитро Шуров (Pianoбой) заграв на контрабасі.


Дізнайтеся більше про: Руки’В Брюки

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: