Авторизація
 
  • 13 травня: Христина Соловій презентувала кліп за мотивами «Лісової пісні» Лесі Українки та анонсувала довгоочікуваний альбом 
  • 12 травня: Ол.Ів.‘Є випускає альбом «Акустика» місткістю в 50 пісень 
  • 12 травня: Гурт Fraskos презентує дебютний альбом 
  • 11 травня: Emil Khachaturian - володар GRAND PRIX професійного Міжнародного конкурсу «STARS OF EUROPE» 
  • 06 травня: Прем’єра «Дзеркало життя»: завершальна серія колоритної анімаційної історії гуцулів 

BrainStorm зіграють концерт до 30-річчя гурту в Києві

  Подія: концерт
  Дата: 12.12.2019
  Місце проведення: Київ
Придбати квиток
12 грудня в Caribbean Club Concert Hall гурт BrainStorm зіграє свою 30-річну історію. Латвійці представлять нову концептуальну програму «30 музичних історій».

«За ці роки ми точно зрозуміли - це наше місце, наша справа, – розповідає лідер і вокаліст BrainStorm Ренарс Кауперс. – Ми йдемо разом до наших витоків: до музики, дружби і радості».

«30 музичних історій» – це пісні, що увібрали в себе історію гурту. «Lidmašīnas», головний хіт юних BrainStorm, «My star», яка вийшла у фінал «Євробачення», «Maybe», що прорвала міжнародні кордони, а також відомі «Ветер», «Выходные», «Colder», «Thunder Without Rain», «Ты не один», «Контакты» складуть серце програми. Концептуальне поєднання звуку і світла послідовно розкриє найзнаковіші для гурту пісні, улюблені треки публіки і прем'єри.

BrainStorm зіграють концерт до 30-річчя гурту в Києві


BrainStorm видали 22 альбоми, в яких поєднали три мовні культури: латиську, російську та англійську. Інтелігенти з маленької країни Північної Європи, які впевнено підривають стадіони вдома, стали світовим явищем. Їхня робота з Антоном Корбайном, автором культових фото Depeche Mode, U2, RHCP і Metallica, забезпечила BrainStorm міжнародний індекс впізнаваності. Їм вдалося майже неймовірне – винести справжню хлоп'ячу дружбу з провінційного двору на світову арену.

Феномен BrainStorm розкривається в тому, що вони так цінують – живих концертах. Там гурт з берега Балтійського моря випромінює сонячне тепло. Відчути його – особливе задоволення, коли за вікном зима: 12 грудня в Caribbean Club Concert Hall у Києві.

Перші сто квитків у фан-зону по 790 грн: http://bit.ly/2lvv27X.


Дізнайтеся більше про: BrainStorm

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: