Авторизація
 
  • 15 травня: LATEXFAUNA випустила гімн нашого літа #BOUNTY 
  • 14 травня: Юлія Войс презентує сингл, створений володарями «Греммі» 
  • 14 травня: Британсько-український проект The Mad Game презентує лірик-відео на свій другий сингл 
  • 13 травня: Христина Соловій презентувала кліп за мотивами «Лісової пісні» Лесі Українки та анонсувала довгоочікуваний альбом 
  • 12 травня: Ол.Ів.‘Є випускає альбом «Акустика» місткістю в 50 пісень 

Лідер гурту Шосте Чуття про співпрацю з ЮНІСЕФ та U:Report

Лідер гурту Шосте Чуття про співпрацю з ЮНІСЕФ та U:Report


Михайло Бучковський, лідер гурту Шосте Чуття, разом з проектом U-Report (проект Дитячого фонду ООН, ЮНІСЕФ) вирішив своїми розповідями з життя надихнути молодь бути активними!

Його лекції збирають аншлаги в університетах. Він доносить студентам, що треба цінувати мистецтво, ходити на концерти та правильно використовувати
всі свої можливості.

#Марафонлекцій «Творче життя без страху» - говоримо через музику та досвід, який здобули займаючись улюбленою справою!

У нас одна мета – ми хочемо надихати молодь до активності!

Я дуже радий, що нас підтримав проект U-Report від ЮНІСЕФ. Познайомилися ми з ними під час однієї події у Львові «Молодвіж», там я розповідав студентам секрети свого успіху, що мене надихає, та як йти до мети. Ми потрапили на локацію до U-Report. І з того часу почалася наша співпраця. Я сам кожного разу заслуховуюся у розповіді амбасадорів від U-Report і вони мене також надихають бути не байдужим.

Дуже круто знати свої права та можливості. Адже ми всі можемо впливати на суспільство вже зараз. Я сам відповідаю на питання, які приходять кожного тижня від U-Report, бо думка кожного важлива.

Лідер гурту Шосте Чуття про співпрацю з ЮНІСЕФ та U:Report


«Творче життя без страху»
Ідея лекції виникла спонтанно, коли мене запросили на зустріч зі студентами в університет «Львівська Політехніка». Спершу я вагався чи варто. Та коли виступив перед студентами, зрозумів одну річ - молодих людей потрібно надихати, з ними потрібно говорити і направляти в правильне русло, бо система соцмереж частково поглинає нас.

Я розповідаю історію свого життя, своїх здобутків і невдач, і те, що не дає мені зупинитися. Я стараюся через життєві обставини довести, що творчістю потрібно займатися. Що кожна людина має свій талант, який повинна віднайти в собі, та спробувати проявити протягом свого життя. Ніколи не потрібно здаватися, а коли ти пишеш вірші, і подружка чи друг, сміються з того, то треба з них сміятися, бо вони нічого ще не написали. Треба йти до своєї мети, в кожного свій шлях, в декого все вдається одразу, а комусь треба докласти зусиль. Ніколи не треба опускати руки, а шукати способи своєї реалізації. Хто, коли не ми?

«Творче життя без страху» - це соціальний проект, якщо ми можемо чимось допомогти молоді, то чому це не зробити просто зараз своїми фразами і музикою!

Лідер гурту Шосте Чуття про співпрацю з ЮНІСЕФ та U:Report


Якщо ви маєте що сказати своєму слухачу – це круто!

Ми вже провели лекції в 9 містах України, та це навіть не екватор, а лише початок, попереду центр і схід України. Кожен день нам пишуть студенти, профкоми, викладачі, щоб ми завітали в їх заклад, та провели для студентів пару з предмету, який не існує, але для когось наша фраза, речення, чи розповідь змінять чи наведуть на правильну думку.

Звісно на першому місті у гурту «Шосте Чуття» все таки музика, але для нас важливо надихнути нашого слухача, ми хочемо спілкуватися з кожним! Ми маємо вам що сказати!

Якщо ви читаєте цю статтю і хочете, щоб ми приїхали до вас просто напишіть нам в соцмережах: Шосте Чуття: https://www.facebook.com/shostechuttia/


    
Дізнайтеся більше про: Шосте Чуття

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: