Авторизація
 
  • 14 травня: Британсько-український проект The Mad Game презентує лірик-відео на свій другий сингл 
  • 13 травня: Христина Соловій презентувала кліп за мотивами «Лісової пісні» Лесі Українки та анонсувала довгоочікуваний альбом 
  • 12 травня: Ол.Ів.‘Є випускає альбом «Акустика» місткістю в 50 пісень 
  • 12 травня: Гурт Fraskos презентує дебютний альбом 
  • 11 травня: Emil Khachaturian - володар GRAND PRIX професійного Міжнародного конкурсу «STARS OF EUROPE» 

На честь Фредді Меркьюрі назвали астероїд

На честь Фредді Меркьюрі назвали астероїд


Міжнародний астрономічний союз присвоїв астероїду ім'я соліста легендарної групи Queen Фредді Меркьюрі.

Гітарист групи Брайан Мей оголосив про це на барвистій вечірці на честь 70-річчя співака в швейцарському містечку Монтре, де група записувала свої альбоми, а сам співак провів 13 років.

«Я щасливий оголосити, що Центр малих планет Міжнародного астрономічного союзу присвоїв астероїду 17473, відкритого в 1991 році, ім'я Фредді, в день його 70-річчя», - оголосив гітарист, який сам є астрофізиком за фахом. Заяву Мея можна побачити на офіційному каналі музиканта.

«Відтепер цей об'єкт буде відомий, як астероїд 17473 Фредді Меркьюрі. Це зроблено на знак видатного впливу, який справив Фредді на світ», - додав музикант.


Астероїд, названий на честь співака, знаходиться в Головному поясі астероїдів між орбітами Марса і Юпітера і має в поперечнику 3,5 кілометра. Блиск астероїда приблизно в 10 тис. разів слабший блиску, який можна помітити неозброєним оком, тому для його спостереження потрібно мати хороший телескоп.

Показуючи сертифікат про найменування астероїда, Джоел Паркер з Південно-Західного дослідницького інституту США згадав рядок з популярного хіта Queen "Do not stop me now»: «Фредді співав:« I'm a shooting star leaping through the sky» - і тепер це стало правдою, як ніколи».

У заяві Міжнародного астрономічного союзу сказано, що астероїду присвоєно ім'я Меркьюрі, так як «видатний голос і діапазон вокалу співака стали відмінною рисою його виконання і він вважається одним з найбільших рок-виконавців за всю історію.»


© джерело     
Дізнайтеся більше про: Фредді Меркьюрі

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: