Авторизація
 
  • 06 травня: Прем’єра «Дзеркало життя»: завершальна серія колоритної анімаційної історії гуцулів 
  • 04 травня: SYSUEV і ЧАКІР записали качовий трек «Голову Геть» 
  • 01 травня: Концертний травень у Caribbean Club: культовий клуб оголосив про відновлення роботи 
  • 29 кві: Вийшов альбом українсько-американської групи Vinok 
  • 28 кві: Сміливе перевтілення: Ярослав Рогальський кардинально змінив імідж до виходу нової пісні 

Український гурт «Відповідь to be…» порадував слухачів новим синглом «Стереотипи»

Український гурт «Відповідь to be…» порадував слухачів новим синглом «Стереотипи»


Пісня «Стереотипи» була створена на початку 2016 року. Стимулом для написання стала участь гурту у всеукраїнському відборі до Євробачення 2016. Константин Меладзе дав схвальний відгук щодо даної роботи і наголосив, що ця пісня має європейський саунд. При прослуховуванні також додав до свого плейлиста дану композицію, яка на той час була написана двома мовами - українською та англійскою. Саме це і стало поштовхом команди «Відповідь to be…» для професійного, студійного запису пісні!

Хлопці дуже хотіли записати трек на високому рівні, в чому їм допоміг один із найвпливовіших продюсерів українського шоу-бізнесу Юрій Фальоса, який продюсував таких відомих артистів як Ані Лорак, Міка Ньютон, Маша Гойя та ін... Демо-запис пісні йому одразу сподобався, на що хлопцям він дав такий коментар: «Ви мене реально здивували, я давно не дослухував до кінця трек, який мені приносили…». Після чого й запропонував свою допомогу у створенні даної пісні на студії звукозапису в Falyosa Family Factory.

Для того, щоб трек отримав найкращий саунд, за справу взявся саунд-продюсер Дмитро Шнайдер, одна із робіт якого «Злива» у виконанні Андрія Хливнюка, Джамали та Піанобоя, визнана найкращою за версією премії Yuna 2016.

Вже багато рейтингових радіо-станцій України таких як Радіо ЄС, Перець ФМ, Любімоє Радіо та інші, додали до своїх плейлистів пісню «Стереотипи», тому що це є справді Європейський рівень!

Пісню «Стереотипи» можна послухати на Саундклауді гурту:


    
Дізнайтеся більше про: Відповідь to be…

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: