Авторизація
 
  • 12 травня: Ол.Ів.‘Є випускає альбом «Акустика» місткістю в 50 пісень 
  • 12 травня: Гурт Fraskos презентує дебютний альбом 
  • 11 травня: Emil Khachaturian - володар GRAND PRIX професійного Міжнародного конкурсу «STARS OF EUROPE» 
  • 06 травня: Прем’єра «Дзеркало життя»: завершальна серія колоритної анімаційної історії гуцулів 
  • 04 травня: SYSUEV і ЧАКІР записали качовий трек «Голову Геть» 

Новий трек від JULINOZA підкорює Лос-Анджелес

Новий трек від JULINOZA підкорює Лос-Анджелес


Відомий український гурт JULINOZA презентує свій новий сингл “Your Name”, виданий компанією Whale Dreams Entertainment, яка спеціалізується на голлівудському кіно-продакшені.

“Your Name” була написана для Євробачення. Це композиція-маніфест про самоідентифікацію особистості в нашому світі.

У пісні підняті важливі теми про права людей, гендерну ідентичність, самовідчуття в соціумі. Важливо відзначити, що композитор гурту JULINOZA - Юлі Запорожець не відносить себе до типових в нашій країні бінарних гендерних систем.

“Цією піснею я хочу донести слухачам, що існують також і інші бачення себе в соціумі. Наприклад, те, що особистість може не відносити себе до жіночого або чоловічого, і це абсолютно нормальне явище. Творець є безстатевою істотою, тому я не сприймаю своє визначення до жіночого гендеру. У багатьох країнах вже прийняті законопроєкти про третю стать саме для того, щоб кожна персона не була дискредитована і перебувала в гармонії з соціумом”, - коментує Юлі Запорожець.

Кожній істоті, яка з'являється на цій планеті дано священне ім'я, яке оберігає її протягом всього життя. Система, в якій ми живемо, іноді намагається знищити сакральну силу імені. У гонитві за статусом в суспільстві, з легкістю можна втратити себе в загальній системі моралі. Але ніколи не можна забувати про свою вищу мету, про те, як саме ти можеш бути корисним світу, створюючи щось прекрасне.

Композиція написана в пісенній формі. Аркова структура, варіаційна драматургія. В аранжуванні головну роль носить партія фортепіано, яка переплітається з імпресіоністичними педами у струнних. Постромантичний характер композиції підтримується оркестровою партією ударних. Маршовий біт приносить особливий світлий драматизм в трек. Текст пісні - суміш шістьох мов: англійська; українська; французька; іспанська; іврит; португальська, що несе характер об'єднання народів світу. Графіка в лірик-відео створена одеською художницею Катериною Кіртока. Особливість стилю відео в динаміці й експериментів в промальовуванні, кольорі та композиції.

Широку популярність гурт JULINOZA отримав після участі в таких телешоу, як: “Голос Країни”, “Нацвідбір Євробачення”, “Танці з зірками”. Музиканти представляли Україну на багатьох міжнародних фестивалях. Продюсер і композитор колективу Юлі Запорожець є лауреатом багатьох міжнародних конкурсів (фортепіано, композиція, вокал), пише музику до фільмів, мультфільмів, мюзиклів, симфонічну і камерну неокласику.

Слухати “Your Name” в YouTube:


    
Дізнайтеся більше про: JULINOZA

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: