Авторизація
 
  • 13 травня: Христина Соловій презентувала кліп за мотивами «Лісової пісні» Лесі Українки та анонсувала довгоочікуваний альбом 
  • 12 травня: Ол.Ів.‘Є випускає альбом «Акустика» місткістю в 50 пісень 
  • 12 травня: Гурт Fraskos презентує дебютний альбом 
  • 11 травня: Emil Khachaturian - володар GRAND PRIX професійного Міжнародного конкурсу «STARS OF EUROPE» 
  • 06 травня: Прем’єра «Дзеркало життя»: завершальна серія колоритної анімаційної історії гуцулів 

IKSTINA презентує завершення іспано-української трилогії кохання

IKSTINA презентує завершення іспано-української трилогії кохання


Співачка IKSTINA презентує новий сексуальний сингл «Hola» з трилогії іспано-української історії кохання. Іспанський вайб та українська пристрасть - спекотна суміш саунду, яка підігріє ваш осінній настрій.

Дві попередні композиції співачки показують почуття двох людей з протилежних точок зору. Якщо в «Señorita» оспівується почуття хлопця до загадкової дівчини, в «Un Dos Tres» головна героїня стає заручницею кохання, яке вривається в життя “на раз, два, три”. Розв’язка історії настає у пісні, яка отримала назву «Hola». В ній дівчина прощається з відносинами, які не мають сенсу. Тим самим розставивши все на свої місця. «Hola» - пісня про простір, про сміливість, про вибір дівчини та про те, що яким би він не був, усі оточуючі мають з цим змиритись.

«Бути поганою для когось – не страшно. Не страшно дозволити собі бути не завжди чемною. Особливо з тими, хто заслуговує на це. Ця пісня про дівочий драйв, про вміння жити в моменті і якщо більше не чіпляє - йти далі. Адже любов не грає соло», - розповідає IKSTINA.

Одразу після презентації пісні відбудуться зйомки музичного відео співачки на новий трек.

«На “Señorita” та “Un Dos Tres” були відзняті кліпи, адже візуальне сприйняття працює краще і допомагає зрозуміти ідею композиції. “Hola” - не виключення, саме цим кліпом я завершу цю іспанську трилогію та розпочну нову еру в історії IKSTINA», - додає співачка.

Нагадаємо, нещодавно IKSTINA презентувала танцювальну версію свого пристрасного хіта «Señorita». Автором соковитого реміксу став український артист та саундпродюсер Eddie Feel.

«Hola» в YouTube:


    
Дізнайтеся більше про: IKSTINA

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: