Авторизація
 
  • 10 лют: Диско-ретро вайб від Golubenko та YAKTAK: нова хітова колаборація співаків «Танцюєш сама» 
  • 10 лют: Виконавиця ремейку «Любий, кохай мене» презентує ремікс на трек «Замок з піску» 
  • 21 січ: Одна з битою проти усього світу: співачка GEREGA стартує з сильним психологічним треком «Не в колі» 
  • 18 січ: Новий реліз: Make rock great again! 
  • 18 січ: Нова англомовна пісня співака Max Newell "Signs" вже в мережі 

Роман Скорпіон і Тоня Матвієнко презентували спільну композицію «Я нікому тебе не віддам»

Роман Скорпіон і Тоня Матвієнко презентували спільну композицію «Я нікому тебе не віддам»


Це перший творчий тандем артистів. Ідея несподіваного дуету належить Роману Скорпіону.

«Ця пісня була написана ще влітку 2019 року, але в той момент я перебував в іншому стані, тому заховав її в шкатулку і вона чекала свого часу. А зараз я розумію, що повністю проживаю, відчуваю її так, як ніколи. Тоня змогла надати пісні саме ті емоції та забарвлення, яке я уявляв, коли писав її. Вона майже одразу погодилася на дует і наша співпраця була дуже легкою. Один день у Львові, одна репетиція, одна фотосесія і готово», - ділиться Роман Скорпіон.

Для самого Романа ця дуетна робота стала першою за всю його творчу історію, а Тоня Матвієнко з радістю прийняла пропозицію.

«У січні ми вирішили відпочити сім'єю в Єгипті. Тоді я і фізично, і думками була на курорті з найріднішими і зовсім не планувала займатися робочими питаннями. Та одного дня отримала повідомлення від Романа. Це була пропозиція заспівати дуетом пісню «Я нікому тебе не віддам». Прослухала її один раз та знов з головою поринула у родинний відпочинок. Через деякий час, не усвідомлюючи цього, пісня просто "засіла" в голові - я те й робила, що наспівувала приспів. Тоді й вирішила: бути дуету! Сам трек резонує з моїми поглядами та по-світлому відображає категорії відданості та вдячності коханій людині. Для мене ця людина, звичайно ж, Арсен. Сам Рома імпонує мені як людина. Він світлий, позитивний, творчий. Працюючи на студії швидко знайшли спільну мову. Було дуже комфортно працювати з ним!», - ділиться Тоня Матвієнко.

Спільний українськомовний трек про те, що дуже важливо знайти своє серед мільярдів, а ще важливіше зберегти і не відпустити. Автором музики та слів до пісні став Роман Скорпіон.

Зауважимо, що сингл «Я нікому тебе не віддам» увійде до майбутнього альбому Романа Скорпіона, прем’єра якого запланована на осінь.


    
Дізнайтеся більше про: Роман Скорпіон Тоня Матвієнко

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: