Авторизація
 
  • 21 чер: Проект MUDRA презентує перший альбом Release 
  • 18 чер: Caribbean Club та Radio Jazz запрошують на літню серію вечорів «Джазовий квартирник» 
  • 18 чер: Святослав Вакарчук, Іван Дорн, Джамала та інші знялися в документальному фільмі про українську популярну музику 
  • 18 чер: Сестра Пенелопи Круз - Моніка Круз привітала солістку Freedom Jazz з початком сольної кар'єри 
  • 18 чер: Krapka;KOMA & оkrymлена – Твій Спокій-Твоя Свобода (feat. Діти Криму) 

Гурт Fraskos презентує дебютний альбом

Гурт Fraskos презентує дебютний альбом


Гурт Fraskos презентував свій перший альбом під назвою “What Is Your Place in This Universe?”. Деякі пісні в ньому були написані ще десять років тому і чекали свого часу. В альбомі вони об’єдналися в сюжетну лінію, в якій героїня, проживаючи різні стадії і періоди, віднаходить свою власну гармонію.

«Це альбом про пошук і пізнання себе, про слабкощі та помилки, про біль та заперечення - і нарешті прийняття Всесвіту внутрішнього і зовнішнього» - розповідає фронтвумен гурту Марія Нікуліна.

Стилістично “What Is Your Place in This Universe?” можна описати як поєднання альтернативи з електронікою, тріп-хопом і брейк-бітом. Експресивний вокал чергується з речитативом, важкі рокові партії з монотонними задумливими педами. Всі пісні написані та спродюсовані засновниками Fraskos: Марією Нікуліною і Тарасом Болгаком. Також для участі у записі деяких пісень були запрошені відомі київські музиканти: Клим Лисюк, Кирило Мачинський. Тематичну фотосесію для обкладинки та усіх пісень альбому зробила неординарна фотографка Віка Тємнова.

Гурт Fraskos заявив про себе ще в 2016 році дебютним кліпом “Dreambox” соціальної тематики, в якому музиканти також виступили в ролі сценаристів та режисерів. Пізніше було випущено кілька синглів українською та англійською мовами, а Марія Нікуліна взяла участь у шоу «Голос Країни», розвернувши до себе три тренерські крісла виконанням хіта “Nothing compares 2U”. Музиканти брали творчу паузу і тепер повертаються з новим матеріалом.

Слухайте альбом “What Is Your Place in This Universe?” гурт Fraskos на Youtube:


Стрімінги: https://album.link/i/1565662543


    
Дізнайтеся більше про: Fraskos

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: