Авторизація
 
  • 21 чер: Проект MUDRA презентує перший альбом Release 
  • 18 чер: Caribbean Club та Radio Jazz запрошують на літню серію вечорів «Джазовий квартирник» 
  • 18 чер: Святослав Вакарчук, Іван Дорн, Джамала та інші знялися в документальному фільмі про українську популярну музику 
  • 18 чер: Сестра Пенелопи Круз - Моніка Круз привітала солістку Freedom Jazz з початком сольної кар'єри 
  • 18 чер: Krapka;KOMA & оkrymлена – Твій Спокій-Твоя Свобода (feat. Діти Криму) 

Море і вино: Український музикант підіймає болюче питання для кожного українця

Море і вино: Український музикант підіймає болюче питання для кожного українця


Музикант ROMOZA пригадує минуле та торкається болючої тематики для кожного українця

Український музикант ROMOZA презентує сингл «Море і вино», в якому нагадує про одне з болючих питань для кожного українця - анексію Криму. Новий сингл увійде до дебютного альбому музиканта - «Майже досконало».

Сингл «Море і вино» - це три історії в стилі латин-рок. Різні місця та різні часові проміжки, які об’єднані тематикою моря та вина у житті людини. Спочатку – спокійне європейське курортне містечко, де навіть дощ та вітер можуть здаватись проблемою. Потім – Крим, який насправді не мав великих проблем та був захоплений окупантами, про що не забуває Україна та пам’ятає світ. Далі - 90-ті роки, коли майбутнє здавалось непередбачуваним, багато хто не знайшов себе у житті та заливав вином свої невдачі.

«Свого часу, перебуваючи на конференції в Іспанії, опинився з колегами на декілька годин у місті Сан-Себастьян - відомий курорт на березі Атлантичного океану. Ми спостерігали святкування у місті, люди танцювали на вулицях. Раптом почався дощ і ми сховались у найближчому барі, замовивши по бокалу білого сухого вина. З’явилось відчуття миттєвого щастя. Схоже почуття відчував двічі. Під час студентської поїздки в Урзуф та першої поїздки у Крим: трошки вина, відчуття щастя та свободи. Але, нажаль, це відчуття зруйноване від початку окупації Криму», - розповідає ROMOZA.

У різному віці людина може бути щасливою у різних умовах, море і вино є супутникам щастя, незалежно від міста та якості вина. Під час прослуховування композиції, кожен зможе пригадати свої історії, які допоможуть зрозуміти самого себе.

“Своєю піснею я не пропагую вживання алкоголю, я просто хочу сказати, що кожен має свої супутники щастя в міру дозволеного. Головне - правильно та з розумом їх використовувати”, - додає музикант.

ROMOZA впевнений, що кожен сам собі будує шлях, тому потрібно вчасно знайти самого себе, щоб відчуття невдачі не заливало тебе й твою душу.


Сингл “Море і вино” в YouTube:


Сингл “Море і вино” на цифрових платформах:
https://romoza.hearnow.com


    
Дізнайтеся більше про: ROMOZA

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: