Авторизація
 
  • 10 лют: Диско-ретро вайб від Golubenko та YAKTAK: нова хітова колаборація співаків «Танцюєш сама» 
  • 10 лют: Виконавиця ремейку «Любий, кохай мене» презентує ремікс на трек «Замок з піску» 
  • 21 січ: Одна з битою проти усього світу: співачка GEREGA стартує з сильним психологічним треком «Не в колі» 
  • 18 січ: Новий реліз: Make rock great again! 
  • 18 січ: Нова англомовна пісня співака Max Newell "Signs" вже в мережі 

Справжня «СПЕКА» почуттів - нова пісня Софії Єгорової

Справжня «СПЕКА» почуттів - нова пісня Софії Єгорової


Співачка Софія Єгорова презентує музичну новинку - пісню «Спека». Автором треку виступив відомий сонграйтер Дмитро Сисоєв (працював з такими артистами, як: Оля Полякова, OLEYNIK, Анна Трінчер і багато інших). Робота над піснею проходила на студії «Meyer Records». Це перша спільна робота музикантів з Софією.

- З Дмитром ми віднайшли таке звучання, якого раніше навіть від себе не чула. «СПЕКА» відкрила нову мене. Трек про спалах вогню у відносинах, блискавки між парою у реальному житті. Коли неймовірне почуття кохання огортає тебе несподівано. «СПЕКА» - це можливість сказати своїм коханим усе без слів. Саме восени пісня «СПЕКА» буде доречною для флірту та закоханих людей, - розповіла Софія Єгорова про свій новий трек.

За словами Софії, пісня «СПЕКА» є новим поштовхом у творчості. Сингл передає всю палітру вибуху почуттів: атмосферні алегорії, пристрасні емоції, які вирують між закоханими.

- Я звернув увагу на оригінальний, фірмовий тембр Софії – низьке оксамитове звучання. Пазли склались, у голові заграла фрешева смачна та крута мелодія, а потім з’явились слова. У результаті вийшов мікс моменту «тут і зараз» та емоційного пристрасного вибуху, який поглинає повністю з головою. Софія чудово передала мій задум та ідею пісні «СПЕКА». Для мене важливо бути з артистом на одній хвилі, це і називається хімією, - поділився автор та саундпродюсер пісні Дмитро Сисоєв.

Робота над піснею тривала лише два тижні. Дмитро написав пісню і показав Софії, у співачки не було жодних зауважень. Вже через кілька днів на студії відбувся запис. Усе пройшло дуже творчо та на одному диханні.

Слухайте онлайн «СПЕКА» Софії Єгорової:Обкладинка синглу «СПЕКА» незвична: фото співачки оформлено в стильний арт-колаж з квітами, планетами, метеликами та цікавими арт-об'єктами. На фото Софія граційно позує у шовковій чорній сукні з відкритою спиною. Волосся співачки зібрано у стильний пучок.

Пісня «СПЕКА» вже представлена на всіх музичних платформах та в ефірі радіостанцій.

    
Дізнайтеся більше про: Софія Єгорова

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: