Авторизація
 
  • 03 гру: Альтерего Довгого Пса: фронтмен Ціни Ритму презентував роботу «Чілений Кіт» 
  • 30 лис: ZAKHAR презентує останній сингл перед альбомом 
  • 27 лис: Нова відеоробота від гурту Фіолет 
  • 27 лис: Sysuev презентує осінню R&B баладу для дівчат 
  • 26 лис: Перша дата великого Світового туру ОЕ на підтримку нового альбому 

Новий проект T.HUTSULS презентує свій перший сингл «Нічна»

Новий проект T.HUTSULS презентує свій перший сингл «Нічна»


Гучною пісенною прем’єрою в музичний простір України вривається новий проект T.HUTSULS. Його перший сингл під назвою «Нічна» - мікс сучасного саунду з унікальними звуками гуцульських народних інструментів – цимбалів, дримби та сопілки. Трек «Нічна» уже можна почути в ефірах українських радіостанцій, а також завантажити із усіх цифрових музичних платформ.

Сміливі тексти та актуальне звучання. Тренди у музиці, переплетені з автентикою. Модно й неординарно, стильно й експресивно, мелодійно й емоційно. І при цьому – обов’язково щиро, вільно та правдиво. Жодних ролей на сцені чи поза нею. Тільки - true! Усе це - про новий проект в українській музичній культурі T.HUTSULS. «Правдиві гуцули» розкривають етнокод - через фолк, рок, електронну музику.

- Коли я створювала пісню «Нічна», то перше слово, яке заграло в мене в голові було «Забарилася», - розповідає авторка музики та слів прем’єрного синглу, вокалістка T.HUTSULS Алекса Цимбал. - Тоді був затяжний період карантину, всі сиділи по домівках і рятувалися заняттями для душі. Мені захотілось увімкнути класний танцювальний трек - і піти гуляти вулицею. Наспівувати його і відчувати себе собою, вільною. Це миттєве бажання вилилося в мелодію – і я тут же зрозуміла: «Це воно!». Увімкнула мікрофон, почала співати, слова народжувалися самі по собі.


Послухати прем’єру від T.HUTSULS «Нічна» можна тут:


Сингл «Нічна», до якого T.HUTSULS уже в найближчі тижні презентує відеокліп, - це перший трек із майбутнього альбому новоствореного проекту. У збірці на меломанів чекають справжня феєрія звуків, космічний вокал та стильний мікс з гуцульськими інструментами. Усе це трушно вписується в ритм сучасного життя, і при цьому своїм звучанням нагадує нам про наше коріння.

T.HUTSULS – ще один проект у рамках масштабної культурологічної ініціативи під назвою Hutsul Planet, яка базується в Коломиї на Прикарпатті та прагне відродити, зберегти і примножити гуцульську культуру у всіх її проявах.


    
Дізнайтеся більше про: T.HUTSULS

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: