Авторизація
 
  • 13 сер: «Сам собі країна»: співак Gremo дав нове життя пісні легенді української музики Скрябіну 
  • 13 сер: Sysuev повертається з новим синглом «Козаче» 
  • 13 сер: «Україна не вмирає!»: у новій пісні «Хвилями» гурт T.HUTSULS оспівав емоції війни 
  • 11 сер: Напередодні Дня Незалежності: MONATIK зіграє благодійний концерт в Osocor Residence 
  • 11 сер: Пісня, яка залетить до серця кожного: SOWA презентує трек, який подарував їй MELOVIN 

Співачка sameTa розчулила українців, представивши переможну пісню

Співачка sameTa розчулила українців, представивши переможну пісню


Українська музика має багато талановитих музикантів та співаків, яких варто підтримувати.

Пісня "Серденько" від співачки sameTa - ідеальний саундтрек до подорожей та прогулянок рідними вільними містами України. Не зважаючи на те, що перший куплет пісні був написаний під обстрілами, коли sameTa знаходилася у Київській області, композиція надихає і дарує віру у красиве майбутнє.

Співачка sameTa після перемоги у конкурсі "Шукаємо хіт!" від порталу МУЗВАР і лейблу MONOTON, представила студійні версію пісні "Серденько".
Артистка називає цей реліз знаковим для себе, як і стала для кожного українця знаковою весна 2022 року.

"Фраза "лютий вкрав весну" дала настрій всій пісні. Але я не хотіла в ній тиснути на "больові точки" кожного українця. Навпаки, я хотіла аби всі слухачі могли доторкнутись до мого "Серденька" та відчути легкість, можливо посміхнутись", - коментує реліз sameTa.
Пісня "Серденько" - ідеальний саундтрек до подорожей та прогулянок рідними вільними містами України. Не зважаючи на те, що перший куплет пісні був написаний під обстрілами, коли sameTa знаходилася у Київській області, композиція надихає і дарує віру у красиве майбутнє.

На студії звукозапису MONOTON sameTa змогла своїм співом зачарувати саундпродюсера та засновника лейблу MONOTON Антона Борзенка.

“Ми зараз налаштовані підтримувати молодих ініціативних артистів, саме тому разом з МУЗВАР оголосили конкурс “Шукаємо хіт” та створили пісню для його переможниці. sameTa на студії з перших секунд проявила свій музичний характер. Вона мала чітке розуміння того, як має звучати пісня. Ну а коли артист дослухається до порад і одразу видає правильні інтонації у співі - це просто знахідка для саундпродюсера", - коментує роботу на студії Антон.

У співачки sameTa заплановано ще декілька релізів та є багато творчих ідей. Портал МУЗВАР обіцяє підтримувати їх та освітлювати на власних ресурсах.

"Дійсно приємно працювати з артистами, які знаходяться у стані визначеності і розуміння свого місця в музиці. sameTa впевнена у своєму музичному матеріалі та йде своїм обраним творчим шляхом. Наша мета - підтримати її в цьому", - Льоша Донцов, кріейтор порталу МУЗВАР.


Під небом блакитним
На жовтому полі
У мирну годину
До тебе прийду...
    
Дізнайтеся більше про: sameTa

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: