Авторизація
 
  • 10 лют: Диско-ретро вайб від Golubenko та YAKTAK: нова хітова колаборація співаків «Танцюєш сама» 
  • 10 лют: Виконавиця ремейку «Любий, кохай мене» презентує ремікс на трек «Замок з піску» 
  • 21 січ: Одна з битою проти усього світу: співачка GEREGA стартує з сильним психологічним треком «Не в колі» 
  • 18 січ: Новий реліз: Make rock great again! 
  • 18 січ: Нова англомовна пісня співака Max Newell "Signs" вже в мережі 

Джамала випустила свій перший міжнародний альбом «1944»

Джамала випустила свій перший міжнародний альбом «1944»


Наслідком тріумфу Джамали на цьогорічному пісенному конкурсі «Євробачення» став контракт із міжнародним мейджором Universal Music Group. Саме за підтримки цієї музичної корпорації сьогодні, десятого червня, світ побачив перший міжнародний альбом співачки.

Платівка отримала назву «1944» та складається із 12 композицій. Її основу склали пісні із минулорічного альбому «Подих» та більша частина композицій позаторішнього EP «Thank You». Також до альбому увійшла англомовна версія пісні «Чому Саме Тебе» із згаданого вже лонгплею «Подих» та композиція «I’m Like A Bird» із другого студійника «All Or Nothing» (2013).

«Сьогодні у світ виходить альбом Джамали “1944”, виданий на найбільшому у світі лейблі Universal Music Group. У релізі 12 композицій – вісім англійською, три українською мовою [та двомовна] “1944”, з якою Джамала стала переможцем міжнародного пісенного конкурсу «Євробачення 2016».
Реліз на території Європи здійснює лейбл Universal Music Denmark, який, крім іншого, займається ексклюзивною дистрибуцією офіційного збірника “Євробачення 2016”. Також найближчим часом альбом буде випущений у США. В Америці його видасть компанія Republic Records, що також входить до Universal Music Group і працює із такими артистами, як Ariana Grande, Drake, Florence + The Machine, John Newman, Nickelback, Nicki Minaj, The Weeknd та інними», – сказано у офіційному прес-релізі з нагоди випуску платівки.


Ознайомитись із першим міжнародним альбомом Джамали можна на Саундклауді співачки:

© джерело     
Дізнайтеся більше про: Джамала

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: