Авторизація
 
  • 10 лют: Диско-ретро вайб від Golubenko та YAKTAK: нова хітова колаборація співаків «Танцюєш сама» 
  • 10 лют: Виконавиця ремейку «Любий, кохай мене» презентує ремікс на трек «Замок з піску» 
  • 21 січ: Одна з битою проти усього світу: співачка GEREGA стартує з сильним психологічним треком «Не в колі» 
  • 18 січ: Новий реліз: Make rock great again! 
  • 18 січ: Нова англомовна пісня співака Max Newell "Signs" вже в мережі 

VESNA MIRABEAU - спільний проєкт UNICEF Франція, Studio D'IKKEN та Океан ЕльзиUNICEF Франція, Studio D'IKKEN та Океан Ельзи представляють - VESNA MIRABEAU - проєкт заради допомоги дітям України.

Авторська версія пісні Океану Ельзи "Весна" стала спеціальним спільним проєктом французьких музикантів та UNICEF France задля збору допомоги дітям України, які постраждали під час російського вторгнення.

26 жовтня 2022 року відбулась прем'єра цифрового релізу нової версії пісні "Весна" Океану Ельзи у авторській адаптації французькими музикантами.


https://bfan.link/vesna-mirabeau

Оригінальна пісня ОЕ була презентована гуртом наприкінці січня 2022 року за кілька тижнів до повномасштабного вторгнення. Влітку до групи звернулись французькі музиканти зі Studio D'IKKEN з пропозицією створити нову версію композиції, як спеціальний проєкт по збору допомоги дітям, постраждалим від війни. За словами французьких музикантів, цей проєкт є актом солідарності з українським народом.

"Ми звернули увагу на пісню ОЕ з поетичною назвою "Весна", у якій згадуються видатні французькі митці Аполлінер, Верлен, Рембо. На жаль, весна 2022 року замість обіцянки оновлення принесла повномасштабну війну в Україну, яка шокувала всіх європейців, викликавши широкі рухи солідарності по всьому континенту. Ми долучились теж".

За 2000 км від України колектив французьких митців об’єднались завдяки ініціативі директора студії D'Ikken, Міріам Еддайр та представили авторську адаптацію композиції Океану Ельзи «Весна», а прибуток від релізу буде повністю передано ЮНІСЕФ, щоб допомогти дітям, які продовжують страждати від наслідків російсько-української війни.

Vesna-Mirabeau, покликана стати гімном солідарності з дітьми України і стати містком допомоги невинним жертвам війни.

    
Дізнайтеся більше про: Океан Ельзи

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: