Авторизація
 
  • 15 травня: LATEXFAUNA випустила гімн нашого літа #BOUNTY 
  • 14 травня: Юлія Войс презентує сингл, створений володарями «Греммі» 
  • 14 травня: Британсько-український проект The Mad Game презентує лірик-відео на свій другий сингл 
  • 13 травня: Христина Соловій презентувала кліп за мотивами «Лісової пісні» Лесі Українки та анонсувала довгоочікуваний альбом 
  • 12 травня: Ол.Ів.‘Є випускає альбом «Акустика» місткістю в 50 пісень 

Хардкор гурт SKINHATE представив новий альбом «НеЯкУсі»

Хардкор гурт SKINHATE представив новий альбом «НеЯкУсі»


Новий повноформатний альбом «НеЯкУсі» - вже четвертий в рахунку SKINHATE та перший альбом групи в новому складі. Автор багатьох текстів пісень Дмитро Кустіков вперше взяв участь у записі альбому, а також, вперше на платівці ви почуєте нового гітариста. Звучання альбому, в порівнянні з попередніми релізами, стало більш важким, ритмічним і якісним.

«Це перший альбом за десять років. Пісні в цьому релізі були написані в період з 2007-го по 2012 роки, в написанні брали участь всі колишні музиканти колективу, в тому числі Євген Лашко, Олександр Степаненко, Євген Липський та Віталій Кузнєцов. Тематика пісень #НеЯкУсi, як завжди типова для SKINHATE - це перш за все залишатися самим собою, не бути черговою сірою вівцею, мати свою особисту думку, індивідуальний образ мислення перш за все. Геть зомбі-ефект в усіх відношеннях, в загальному не будь «як Усі». У музичному плані здивують деякі моменти невластиві для SKINHATE, по темпу це найшвидший наш альбом, це стає ясно вже з першого треку «32». Тяжкість, натиск, енергетика і неймовірний шквал агресії і ненависті - ось що всіх чекає! Плюс, особисто я дуже радий, що ми знову видаємо на лейблі Moon Records, це вже як традиція! Загалом, дуже сподіваюся, що альбом припаде до смаку як старим, так і знайде нових фанатів нашої групи. Металу у вашу хату!», - Розповів вокаліст групи Дмитро Кустіков.

В альбом «НеЯкУсі» увійшли 11 пісень, а також бонусний сингл «Язичник», який був представлений в травні 2016 року. Також днями група представила відеокліп на заголовну пісню платівки «32». Традиційно в альбомі можна почути цитати з відомих фільмів. Зовсім скоро диск з'явиться в музичних магазинах України, а почути живе виконання пісень з альбому найближчим часом можна буде на фестивалі «Файне Місто» в Тернополі.

© джерело     
Дізнайтеся більше про: SKINHATE

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: