Авторизація
 
  • 12 травня: Ол.Ів.‘Є випускає альбом «Акустика» місткістю в 50 пісень 
  • 12 травня: Гурт Fraskos презентує дебютний альбом 
  • 11 травня: Emil Khachaturian - володар GRAND PRIX професійного Міжнародного конкурсу «STARS OF EUROPE» 
  • 06 травня: Прем’єра «Дзеркало життя»: завершальна серія колоритної анімаційної історії гуцулів 
  • 04 травня: SYSUEV і ЧАКІР записали качовий трек «Голову Геть» 

Гурт «Біла Вежа» презентує відвертий сингл «Vidбитки»

Гурт «Біла Вежа» презентує відвертий сингл «Vidбитки»


«Vidбитки» - третій сингл гурту, випущений у 2017 році. Робота над синглом відбувалася на студії ФДР Мюзік.

Продовжуючи романтичний настрій останнього синглу «Давай» та і загалом ліричний настрій своїх пісень, музиканти вирішили записати ще відвертіший трек за назвою «Vidбитки».

Максим Іващенко, фронтмен гурту БІЛА ВЕЖА: «Ця пісня про ті почуття, коли ти просто божеволієш від коханої і не можеш себе стримати. Коли ти так сильно кохаєш людину, що хочеш лишити на ній свої відбитки - у гарному сенсі цього слова - торкатися її, любити її.
Відбитки - слово багатьох значень, але я вважаю, що нам в першу чергу варто пам’ятати про відбитки, які ми залишаємо у серці тих, кого любимо».

Наразі «Біла Вежа» записала 2 версії пісні - один варіант у акустично-роковому звучанні, до якого зараз схильний гурт, і окремий радіо-мікс, який буде презентований пізніше.

Під час запису треку «Vidбитки» гурт співпрацював з українською співачкою Наталією Папазоглу.

Прослухати пісню «Vidбитки» гурту «Біла Вежа»:


Інформація про гурт:
БІЛА ВЕЖА – український рок-гурт. У складі гурту 5 музикантів. За час свого існування гурт випустив 3 альбоми та відзняв 7 відеокліпів. Останній альбом «Бути Вільним» було презентовано у 2016 році. Цього ж року БІЛА ВЕЖА проїхала всеукраїнський тур на підтримку нового альбому, відігравши близько 50 концертів у 25 містах України, у тому числі на таких фестивалях як «Схід-Рок» та «Республіка».

Пісні гурту знаходяться у постійній ротації на найбільших радіостанціях України, а нові кліпи можна побачити на М2 та інших музичних каналах.

У 2017 році гурт випустив 3 сингли у співпраці з ФДР Мюзік та саундпродюсером Сергієм Любинським (аka Knob). Також гурт відіграв ряд концертів містами України і взяв участь у фестивалі Atlas Weekend та інших фестивалях.

У творчому здобутку гурту - виступ у якості суппорту легендарного гурту «Uriah Heep», участь у проекті «Українська пісня» на Арені Львів, виступ на НСК «Олімпійський» на підтримку українських футболістів, а також участь у 6-му сезоні «Х-Фактор», в якому БІЛА ВЕЖА увійшла у Топ-5 кращих виконавців, здобувши любов та прихильність телеглядачів.

Музиканти активно долучаються до благодійності, беруть участь у соціальних проектах.

Наразі БІЛА ВЕЖА знаходиться у всеукраїнському турі-2017, який завершиться великим сольним концертом у Києві - 1 грудня, клуб Atlas.

Гурт працює над своїм четвертим альбомом.


    
Дізнайтеся більше про: Біла Вежа

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: