Авторизація
 
  • 15 травня: LATEXFAUNA випустила гімн нашого літа #BOUNTY 
  • 14 травня: Юлія Войс презентує сингл, створений володарями «Греммі» 
  • 14 травня: Британсько-український проект The Mad Game презентує лірик-відео на свій другий сингл 
  • 13 травня: Христина Соловій презентувала кліп за мотивами «Лісової пісні» Лесі Українки та анонсувала довгоочікуваний альбом 
  • 12 травня: Ол.Ів.‘Є випускає альбом «Акустика» місткістю в 50 пісень 

Гурт «Фіолет» записав альбом невиданих пісень

Гурт «Фіолет» записав альбом невиданих пісень


Альбом «Невидане» - це пісні, котрі в силу різних обставин не потрапили до попередніх студійних робіт «Фіолету», починаючи з 2012-го року. Збірка стане хорошим презентом для тих, хто любить «Фіолет» в неспішному акустичному звучанні.

В альбомі вісім композицій, шість з яких досі жодного разу не звучали ні на виступах гурту, ні в будь-яких записах. Ще дві — акустична версія пісні «Долоні» та переспів відомої української народної пісні «При долині кущ калини». Серед презентованих треків пісні як періоду запису альбому «Rock’n’Love» (2012), так і міні-альбому «True Love» (2016).

"Так як «Невидане» — запис цілком домашній (запис тривав на домашній студії нашого барабанщика Антона Панфілова), то не виключено, що окрім гітар, клавіш та голосу, інколи ваше вухо фіксуватиме ледь вловимі крики за стіною, де мама «вичитує» неслухняну дочку-підлітка за її «надто юні» любові, глухі відголоси будівництва на столичних окраїнах, магічний шурхіт сторінок книг, затишне порипування паркету під ногами та наші не завжди контрольовані емоції." - поділився лідер гурту «Фіолет» Сергій Мартинюк. - "Щодо пісень, то тут знайшлося місце і щиросердній любові між містами, і українському бездоріжжю як ледь не метафізичному символу нашого сьогодення, і героям дитячих книг разом з музичними героями минулого і сучасності, і грайливій іронії, і навіть народній пісенній спадщині. Про історію кожної з пісень я розповім вам окремо найближчими днями. Хай альбом стане для кожного, хто його слухатиме, приємним подарунком до зимових свят і вірними дверима до нашого внутрішнього світу."


Слухати альбом «Невидане» гурту «Фіолет»:


    
Дізнайтеся більше про: Фіолет

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: