Авторизація
 
  • 14 травня: Британсько-український проект The Mad Game презентує лірик-відео на свій другий сингл 
  • 13 травня: Христина Соловій презентувала кліп за мотивами «Лісової пісні» Лесі Українки та анонсувала довгоочікуваний альбом 
  • 12 травня: Ол.Ів.‘Є випускає альбом «Акустика» місткістю в 50 пісень 
  • 12 травня: Гурт Fraskos презентує дебютний альбом 
  • 11 травня: Emil Khachaturian - володар GRAND PRIX професійного Міжнародного конкурсу «STARS OF EUROPE» 

Гурт «МАНТОР» презентує пісню «Амазонка»

Гурт «МАНТОР» презентує пісню «Амазонка»


Амазонка це образ самодостатньої жінки, яка завойовує все на своєму шляху. Учасники гурту використовують цей сюжет у своїй композиції, та осучаснюють його і пісня набирає особливого сенсу. У пісні жінка–амазонка завойовує чоловіка, який готовий заради неї на все.

У треку поєднується яскравий, драйвовий вокал Віктора (Тор) та мелодійні гітарні рифи Романа (Ман), саме вони створюють загальну атмосферу пісні Амазонка, яка говорить, кричить, передає образами одну зі сторін людської порочності. Музику та слова написав Роман Палінчак.Інформація про гурт «МАНТОР»
Вокал Віктор Свириденко, гітара Палінчак Роман, барабани Балаж Артем, бас Данко Слава. Гурт розпочав своє існування 2003 року під назвою "Новий Погляд" та записав два альбоми і відзняли кліп на пісню "Він нас всіх чекає". Один з альбомів за назвою "MAMA MIA" вийшов офіційно тиражом 1000 шт. Саме з ним гурт виступав у Харкові на фестивалі "Муз острів", де отримав перемогу у своїй номінації. Другий альбом був записаний та офіційно з деяких причин не вийшов, після тривалої паузи вокаліст ВІКТОР (ТОР) та гітарист РОМАН (МАН) відновили свою діяльність, та дали гурту нову назву «МАНТОР». Нещодавно гурт записав студійну роботу на пісню "Колискові" та "Катерино"- за підтримки Віктора Янцо "РОКАШ". Зараз гурт активно розвивається та представляє свою нову пісню "Амазонка".


    
Дізнайтеся більше про: МАНТОР

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: