Авторизація
 
  • 10 лют: Диско-ретро вайб від Golubenko та YAKTAK: нова хітова колаборація співаків «Танцюєш сама» 
  • 10 лют: Виконавиця ремейку «Любий, кохай мене» презентує ремікс на трек «Замок з піску» 
  • 21 січ: Одна з битою проти усього світу: співачка GEREGA стартує з сильним психологічним треком «Не в колі» 
  • 18 січ: Новий реліз: Make rock great again! 
  • 18 січ: Нова англомовна пісня співака Max Newell "Signs" вже в мережі 

Riya презентувала весняну ліричну пісню «Обіцяй»

Riya презентувала весняну ліричну пісню «Обіцяй»


Молода співачка Riya презентувала новий (четвертий за ліком) трек під назвою «Обіцяй», який увійде до дебютного альбому виконавиці. Загальна робота над композицією тривала більше півроку, поки вона з продюсером Віталієм Пастухом та саунд-продюсерами Павлом Драчом і Сергієм Коеном шукали цікаве звучання для новинки.«Цією піснею я відкриваю світ в собі і світові себе! Не скажу,що в пісні нова я – та ж романтика і ліризм, але є дещо, що вирізняє її з-поміж інших. Сподіваюсь, це відчує кожен слухач. Я називаю її першою весняною ластівкою – вона добра, світла, із хвилюючим передчуттям кохання, романтики та ніжності. Також наголошу, що мій майбутній альбом буде різноманітний, тож передбачити його настрій і звучання по одній пісні неможливо», – заінтригувала слухачів співачка Riya, вона ж Валерія Наливайко.

Як і всі раніше презентовані композиції, «Обіцяй» також є авторською історією співачки. Але, що цікаво, ця пісня могла так і залишитись ненаписаною, якби не один сон. «Куплети народились миттєво, а от приспів я все-ніяк не могла написати. Було кілька варіантів тексту і мелодій, але мені вони не чіпляли душу. І якось серед ночі, буквально крізь сон, в моїй голові почало пульсувати слово «обіцяй». Я вирішила не втрачати цього шансу, сіла за клавіші і через кілька хвилин приспів вже звучав», – поділилась історією написання Riya.


Додамо, що реліз нової пісні юної співачки відбувся не тільки лише у самому аудіо-форматі, адже до треку також було долучено офіційне лірик-відео (автор Олександра Кушнарьова). Що стосується самої композиції, то вона вже доступна для купівлі на більшості популярних веб-сервісах Google Play iTunes.

© джерело     
Дізнайтеся більше про: Riya

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: