Авторизація
 
  • 13 травня: Христина Соловій презентувала кліп за мотивами «Лісової пісні» Лесі Українки та анонсувала довгоочікуваний альбом 
  • 12 травня: Ол.Ів.‘Є випускає альбом «Акустика» місткістю в 50 пісень 
  • 12 травня: Гурт Fraskos презентує дебютний альбом 
  • 11 травня: Emil Khachaturian - володар GRAND PRIX професійного Міжнародного конкурсу «STARS OF EUROPE» 
  • 06 травня: Прем’єра «Дзеркало життя»: завершальна серія колоритної анімаційної історії гуцулів 

У новому альбомі Folknery чаклують, медитують, драйвують

У новому альбомі Folknery чаклують, медитують, драйвують


Новий альбом «Son» від гурту Folknery – це справжній експеримент. Тут переплетені енергії прадавності та сучасності. Урбан, традиційність та містика крокують в унісон, гармонійно доповнюючи один одного. Зараз Folknery – це дует. Тож Володимир Муляр та Ярина Квітка в новому альбомі «відірвались по-повній», насичуючи альбом вібраціями світу, якими вони пройнялися за останні чотири роки мандрів.

«Son» – це 9 композицій, що відносять нас у різні світи. Це водночас і сон і реальність. Це підсвідоме й свідоме. Це пронизливість та магія. Це шалені ритми та медитація.

Як і в попередньому альбомі «Корисні речі», Фолькнери не зрадили традиції використовувати у своїй творчості давні народні слова. Проте тепер, в новому альбомі, вони набули нового електронного «дизайну». Лише в одній композиці «Вібрації», Ярина Квітка дописала трохи авторського тексту.

Послухати новий альбом можна на сервісі Soundcloud:


Довідка:
Folknery – гурт, що шукає нові форми звучання та обожнює поєднувати музику світу зі звуками, записаними протягом останніх трьох років під час велоподорожі з України до Австралії. Музика Фолькнерів – це «космічний дикий ліс з відьомським присмаком», це внутрішні відчуття учасників гурту, це їх свобода.

Folknery – це ще й проект «Двоколісні хроніки» – велосипедом навколо світу! Крейзі-мрійники та музиканти, що прагнуть свободи у всьому. Ті, хто не боїться кинути все й поїхати на зустріч до мрії на велосипедах через півсвіту – хоча б заради того, щоб подивитись, як стрибають кенгуру.


    
Дізнайтеся більше про: Folknery

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: