Авторизація
 
  • 15 травня: LATEXFAUNA випустила гімн нашого літа #BOUNTY 
  • 14 травня: Юлія Войс презентує сингл, створений володарями «Греммі» 
  • 14 травня: Британсько-український проект The Mad Game презентує лірик-відео на свій другий сингл 
  • 13 травня: Христина Соловій презентувала кліп за мотивами «Лісової пісні» Лесі Українки та анонсувала довгоочікуваний альбом 
  • 12 травня: Ол.Ів.‘Є випускає альбом «Акустика» місткістю в 50 пісень 

ROCKOKO записали нову композицію «Trought the time»

ROCKOKO записали нову композицію «Trought the time»


Гурт ROCKOKO презентує другу авторську композицію «Trought the time”. Вона увійде до авторського альбому гурту, реліз якого планується вже у грудні цього року.

Композиція «Through the time», написана скрипалем гурту ROCKOKO Михайлом Романишиним, про подорож крізь час, сповнена тривожною загадковістю прийдешнього.

Ось як він трактує задум твору: «У кожного Час плине по-своєму і в наших силах коригувати його. Залишиться Людиною або стати нею... а відлік завжди зворотній... і основне - встигнути до нового початку.»
ROCKOKO це єдиний інструментальний гурт в Україні, який робить офіційний реліз на власну авторську музику.

«Ми хочемо донести до слухача неповторну музику, показати її особливість без вокалу. Під музику ROCKOKO кожен може сприймати світ по-своєму – ми лише наштовхуємо на думку, вона не має слів, але кожен може їх почути. Наша музика, для тих, хто зупиняє час, хто насолоджується моментами і всім, що навколо. Ми створюємо інтелектуальну музику для думаючих людей. Можливо ми ризикуємо бути непочутими на радіостанціях чи на музичних каналах, але ми зайняли нішу, яка в Україні до цього часу не розвивалася. Нашою метою є популяризація нашої музики і донесення її до слухача, ми хочемо щоб кожен захоплювався нею. Завдяки відеоряду, візуалізації, елементам шоу і музиці, ROCKOKO дає розуміння того, як можна сприймати та слухати інструментальну музику без супроводу вокалу».


На композицію «Trought the time» учасники гурту вже готують відео кліп, що стане другим в трилогії кліпів, об’єднаних наскрізною ідеєю та сюжетом.


    
Дізнайтеся більше про: ROCKOKO, Trought the time

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: