Авторизація
 
  • 13 травня: Христина Соловій презентувала кліп за мотивами «Лісової пісні» Лесі Українки та анонсувала довгоочікуваний альбом 
  • 12 травня: Ол.Ів.‘Є випускає альбом «Акустика» місткістю в 50 пісень 
  • 12 травня: Гурт Fraskos презентує дебютний альбом 
  • 11 травня: Emil Khachaturian - володар GRAND PRIX професійного Міжнародного конкурсу «STARS OF EUROPE» 
  • 06 травня: Прем’єра «Дзеркало життя»: завершальна серія колоритної анімаційної історії гуцулів 

Новий сингл від київських рокерів SWEETLO

Новий сингл від київських рокерів SWEETLO


Київський гурт SWEETLO виходить з творчої відпустки з новим синглом «Зносиш дах».

Останній реліз від киян з’являвся ще у грудні 2014 року. Весь 2015-й гурт відкатав з концертами та накопичував новий матеріал, який з часом трансформується в третій альбом команди. А наразі рокери представляють заголовну пісню з синглу «Зносиш дах», що складатиметься з трьох пісень. Мастеринг синглу робився в США.Команда досить серйозно змінила звучання за ці 1,5 роки в напрямку, який можна назвати «back to the roots». Тобто, відчутний рух в напрямку блюз- та фанк-року, з істотним поважчанням саунду та манери вокаліста Богдана Буткевича.

«Ми в музичному сенсі – діти 1990-х, – каже фронтмен SWEETLO Богдан Буткевич. – Тому хотіли добитися такого собі ретро-саунду саме звідти. Не те щоби зовсім ретро, але звучання має йти з нашого дитинства, зі смачних гітарних рифів 90-х, коли здавалося, що зовнішня історія закінчилася, й тепер є куди розвиватися лише всередину. Наступні наші пісні з синглу – «Захищайся» та «Бій не для рабів» – тільки підтвердять це наше бажання грати музику, яка глибоко в наших серцях. Знаєте, просто набридло гнатися за мейнстрімом – хочеться грати те, від чого сам реально кайфуєш. Зараз такі часи, що не можна брехати ні слухачу, ні собі. От ми й намагаємося бути якомога чесними».

«SWEETLO зазвучало значно ритмічніше і жанрово це більше тяжіє до фанку, ніж до гітарного попу, – зазначає фронтмен гурту «Фіолет» Сергій Мартинюк. – Вокал в нових контекстах зазвучав більш розхристано і рокенрольно. Хороший новий тон, який є куди розвивати».

Менеджер культового гурту «Бумбокс» Олексій Согомонов: «Голосно, весело, несподівано. Так я б охарактеризував новий сингл групи SWEETLO. Несподівано не тому що я знавець творчості групи і в це раз вони здивували мене звучанням гітари або вокальною манерою, але тому що я не раз спілкувався з Богданом Буткевичем - вокалістом і лідером групи, як з журналістом. У цьому бородатому ввічливому чоловікові, який важко переходить на «ти», не впізнати розкутого хлопця, що із задоволенням співає: «Ти зносіш дах менi, любов як на війні...» Тим краще - рок-н-рол повинен бути різним. Сподіваюся, від синглу Sweetlo вам зірве дах і ви забудете про умовності».


Гурт SWEETLO заснований в 2008 році. Переможець і учасник багатьох фестивалів. За свою 8-річну історію гурт випустив 2 повноформатні альбоми («#1» в 2010 р. та «Свобода» в 2014 р.), 2 сингли («Подаруй мені диво» та «Я-Романтика»), зняв кліп («Новий день») та 2 музичні відео («Я-Романтика», «Fall Time Sorrow»).


© джерело     
Дізнайтеся більше про: SWEETLO

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: