Авторизація
 
  • 15 травня: LATEXFAUNA випустила гімн нашого літа #BOUNTY 
  • 14 травня: Юлія Войс презентує сингл, створений володарями «Греммі» 
  • 14 травня: Британсько-український проект The Mad Game презентує лірик-відео на свій другий сингл 
  • 13 травня: Христина Соловій презентувала кліп за мотивами «Лісової пісні» Лесі Українки та анонсувала довгоочікуваний альбом 
  • 12 травня: Ол.Ів.‘Є випускає альбом «Акустика» місткістю в 50 пісень 

Український фестиваль UNDERHILL робить карантин цікавим і корисним

Український фестиваль UNDERHILL робить карантин цікавим і корисним


Команда UNDERHILL EUROPEAN MUSIC FESTIVAL розробила серію проєктів «UNDERHILL STAY AT HOME», які направлені на створення фестивальної атмосфери під час карантину.

Короткі відео-інструкції порадять як створити фестивальний одяг з того, що є у шафі, правильно наносити глітер та робити тематичний макіяж, вивчити нові танцювальні рухи, або ж приготувати улюблений стрітфуд чи коктейлі не залишаючи домівки.

Окрім інструкцій та порад, відео-проєкт «UNDERHILL STAY AT HOME» звертає увагу глядача на важливість турботи про безпеку та здоров’я: фізичне і психологічне.

ВІДЕО «ПРАВИЛА ЗДОРОВ‘Я» ПІД ЧАС КАРАНТИНУ, які можуть зберегти життя:


Всі відео з’являються в YouTube-каналі UNDERHILL MUSIC FESTIVAL та на офіційних сторінках у соцмережах Facebook та Instagram

Кожен день карантину може бути дуже фестивальним та насиченим, а головне – здоровим, разом з UNDERHILL EUROPEAN MUSIC FESTIVAL.

UNDERHILL EUROPEAN MUSIC FESTIVAL це український фестиваль танцювальної та поп-музики, що проходить на території аеродрому, в селі Підгір‘я, Івано-Франківської області.

Фестиваль вперше відбувся у червні 2019 року. Подивитись, як це було:Цього року фестиваль заплановано на 26-29 червня.

Також нагадаємо: щонеділі, щосереди та щоп’ятниці на онлайн-платформах UNDERHILL MUSIC FESTIVAL відбуваються безкоштовні вечірки та концерти в рамках унікального проєкту «UNDERHILL MUSIC TV».

У форматі єдиного в Україні онлайн-фестивалю «UNDERHILL MUSIC TV» на сцені виступають кращі діджеї, виконавці та гурти, з професійним звуковим та світловим обладнанням. Такий формат дозволяє глядачеві відчути себе частиною концерту та опинитися навіть ближче, ніж в перших рядах. Деяким артистам можна буде задати питання, поспілкуватися в прямому ефірі, а іноді попросити виконати улюблений трек!

Відео минулих ефірів:
UNDERHILL EUROPEAN MUSIC FESTIVAL має на меті створити фестивальну атмосферу вдома у кожного глядача та музичного фана. І таким чином заохотити дотримуватись правил самоізоляції, зберігати гарний настрій і чекати фестивального літа.


    
Дізнайтеся більше про: UNDERHILL EUROPEAN MUSIC FESTIVAL

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: