Авторизація
 
  • 14 травня: Юлія Войс презентує сингл, створений володарями «Греммі» 
  • 14 травня: Британсько-український проект The Mad Game презентує лірик-відео на свій другий сингл 
  • 13 травня: Христина Соловій презентувала кліп за мотивами «Лісової пісні» Лесі Українки та анонсувала довгоочікуваний альбом 
  • 12 травня: Ол.Ів.‘Є випускає альбом «Акустика» місткістю в 50 пісень 
  • 12 травня: Гурт Fraskos презентує дебютний альбом 

Анастасія Приходько відмовилась від свого російського минулого

Анастасія Приходько відмовилась від свого російського минулого


Про це співачка написала на своїй сторінці в мережі Фейсбук додавши, що бажає народитися в Україні як співачка.

Дорогі мої друзі, хочу подякувати Вам за підтримку мого нового існування, за те як тепло ви сприйняли мої пісні, мою музику! Я все буду робити для того, щоб народитися в Україні як співачка. Я все почала спочатку, всі знають що мій шлях розпочався саме з Росії і як співачка я народилася саме там! І всі дізналися що я є))) Але, мені від Росії нічого не треба, ні слави, ні визнання. Я - Українка, моє прізвище Приходько!" - написала Анастасія.

Також співачка заявила, що офіційно відмовляється від пісні "Мамо". Відтепер Анастасія більше не співатиме її:

Відтепер я офіційно відмовляюсь від пісні "Мамо"! Я більше її не співатиму на своїх виступах! Я зрозуміла це на концерті у Кузнецовську, я просто її викреслила коли складала програму. Чому? Тому що я представляла с цією піснею Росію, і для мене ця пісня загублена назавжди, я її більше не відчуваю, не розумію, а обманювати Вас і видавати фальшиві емоції не можу!!!

Я хочу народитись як співачка в Україні, тому мені зараз дуже потрібна Ваша підтримка! Все що я роблю, роблю для Вас! Дякую що ви у мене є! Щиро і назавжди Ваша Анастасія Українка Приходько!

Нагадаємо, нещодавно Анастасія Приходько заявила, що більше не виконуватиме російськомовних пісень, а надалі співатиме виключно українською.


Пост на Facebook:
    
Дізнайтеся більше про: Анастасія Приходько

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: