Авторизація
 
  • 10 лют: Диско-ретро вайб від Golubenko та YAKTAK: нова хітова колаборація співаків «Танцюєш сама» 
  • 10 лют: Виконавиця ремейку «Любий, кохай мене» презентує ремікс на трек «Замок з піску» 
  • 21 січ: Одна з битою проти усього світу: співачка GEREGA стартує з сильним психологічним треком «Не в колі» 
  • 18 січ: Новий реліз: Make rock great again! 
  • 18 січ: Нова англомовна пісня співака Max Newell "Signs" вже в мережі 

Vlad Darwin запустив авторський проект на YouTube

Vlad Darwin запустив авторський проект на YouTube


Виживання, бізнес, секс і відносини, що незабаром чекає планету і до чого готуватися – дивіться авторський проект PRO:WIDER

Карантин надихає артистів і музикантів освоювати нові навички, а іноді, взагалі, на час, змінити рід діяльності. Автор-виконавець і продюсер Vlad Darwin запускає на YouTube власний авторський проект PRO:WIDER, де виступає в ролі інтерв'юера і зустрічається з людьми-провайдерами з різних сфер.

Раніше Влад вже викладав в мережу своє пілотне інтерв'ю з джазовою співачкою Laura Marti. Зараз же Дарвін презентує перший повноцінний випуск PRO:WIDER, який присвячений системі знань Дизайн Людини. Гість випуску – засновниця Академії Дизайну Людини в Києві та сертифікований аналітик Human Design – Євгенія Брацлавська. У бесіді Влад Дарвін та Євгенія розкривають суть практичного застосування системи Дизайн Людини, а також піднімають гострі теми сучасності: виживання, бізнес, сексуальна орієнтація, що незабаром чекає планету і до чого готуватися.

Human Design: виживання, аморальність і люди-рейв – pro:wider


«PRO:WIDER – це ще одна сторона мого життя. Мета даного проекту – ділитися тим, що стало корисним і знаковим для мене, а також відкрити для своєї аудиторії нових людей-провайдерів, які змінили мої погляди. Останні кілька років я багато вчився. На пошук нових знань мене штовхнула особиста криза – як у творчості, так і в стосунках. Інформація, яку я збирав з різних джерел, стосувалася розкриття потенціалу людини, пошуку точки опори в собі. Я впевнений, що зараз, під час тотальної нестабільності, ці знання можуть стати в пригоді багатьом. Крім того, мені подобається висвітлювати теми, які чіпляють за живе – реалізація, відносини, гроші, подолання дитячих травм, духовність, наше з вами спільне майбутнє», – розповів про свій новий проект Влад Дарвін.

Нагадаємо, що Vlad Darwin в дуеті зі співачкою Alyosha випустив романтичний альбом «Золота середина», а в лютому з аншлагом пройшов їхній спільний концерт у Жовтневому палаці. Днями дует Alyosha & Vlad Darwin презентували ремікс на сингл «Торнадо» від Midnight Daddies.

    
Дізнайтеся більше про: Vlad Darwin

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: