Авторизація
 
  • 15 січ: Музикант та композитор Emil Khachaturian презентує свій перший інструментальний альбом із оригінальною назвою “Intimate”. 
  • 13 січ: MARIANA презентує свою україно-американську колаборацію 
  • 13 січ: SECRET FORÉST: Холодні тумани сховали твої Океани... 
  • 13 січ: Любов і музика у другому трейлері української комедії «Найкращі вихідні» 
  • 10 січ: «Мене слухають баби, але я не Саша Бо» Шугар провокує блогерку у новому релізі 

Автори хіта «Добрий ранок, Україно» анонсують проєкт про хворобу Розсіяний склероз

Автори хіта «Добрий ранок, Україно» анонсують проєкт про хворобу Розсіяний склероз


На початку грудня автори хіта “Добрий ранок, Україно”, гурт НУМЕР 482 презентував свій четвертий альбом “Тест на вагітність”, і вже зараз анонсує соціальний проєкт, метою якого є привернення уваги до хвороби Розсіяного склерозу.

Проєкт буде запущено вже у січні, спільно з відомою радіоведучою радіостанції Radio ROKS - Сонею Сотник, з якою гурт НУМЕР 482 записав дуетну композицію “Я йду по воді” для альбому “Тест на вагітність”. Соціальний проєкт на пісню "Я йду по воді" буде направлений на те, щоб привернути увагу до людей, які хворіють на Розсіяний склероз. Це, попри стереотипи, хвороба молодих. Багато молодих людей на неї хворіє, і водночас про неї нічого невідомо.

“Про Розсіяний склероз ми знаємо не з чуток. Оскільки цією хворобою хворіє талановита дівчина, наша знайома волонтерка. Лікування можливе, але про це та про саму хворобу мало хто знає. Разом з Сонею та нашим фітом "Я йду по воді" у січні презентуємо соціальний проєкт, щоб ознайомити кожного українця з Розсіяним склерозом та його лікуванням. Саме соціальні ініціативи та підтримка МОЗ, можуть розробити гайди з лікування різних хвороб. Кожен з нас має знати більше, щоб розуміти, як діяти у майбутньому”, - коментує фронтмен гурту НУМЕР 482, Віталій Кириченко.


Нагадаємо, що 10-го грудня НУМЕР 482 презентували четвертий альбом “Тест на вагітність” та екранізували один з його синглів - композицію “Сніг”.


    
Дізнайтеся більше про: Нумер 482

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: