Авторизація
 
  • 15 січ: Музикант та композитор Emil Khachaturian презентує свій перший інструментальний альбом із оригінальною назвою “Intimate”. 
  • 13 січ: MARIANA презентує свою україно-американську колаборацію 
  • 13 січ: SECRET FORÉST: Холодні тумани сховали твої Океани... 
  • 13 січ: Любов і музика у другому трейлері української комедії «Найкращі вихідні» 
  • 10 січ: «Мене слухають баби, але я не Саша Бо» Шугар провокує блогерку у новому релізі 

Любов і музика у другому трейлері української комедії «Найкращі вихідні»

Любов і музика у другому трейлері української комедії «Найкращі вихідні»


Вийшов другий трейлер фільму “Найкращі вихідні” – це спільний проект Atlas Weekend та FILM.UA Group. В українських кінотеатрах стрічка з'явиться з 2 лютого 2022 року.

У новому відео герої фільму приїздять до Києва і у кожного з них свої плани на вихідні.Наприклад, Ганс (Еліас Райхерт) прилітає з Мюнхена аби завоювати серце Ольги (Дар'я Петрожицька) – менеджерки фестивалю Atlas Weekend. Чи вдасться йому це зробити, якщо дівчина навіть не розуміє хто він такий?

Хлопці з Кривого Рогу (Олександр Рудинський, Максим Девізоров, Максим Кириченко, Валерій Морозов) приїжджають до Києва у пошуках справжніх киянок, проте у долі на них зовсім інші плани. До того ж, через деякі події, їхня дружба опиняється під загрозою.

Для Аліси (Аліна Чебан) події на фестивалі стають переломним моментом у стосунках з батьками. Завдяки знайомству з героєм Богдана Осадчука, вона розуміє, що потрібно цінувати тих хто поруч, а не переслідувати дитячі ілюзії.

Найбільше щастить Лесику (Тарас Денисюк), який після сварки з сестрою Мірою (Наталія Бабенко), за допомогою однієї з українських співачок, пробирається на фестиваль і потрапляє за куліси, де він знайомиться з улюбленими артистами, а декому навіть зізнається в коханні.

Цього лютого всіх об'єднає музика, фестиваль і любов.

Також, глядачі зможуть побачити на екранах зіркові камео: VERKA SERDUCHKA & band, alyona alyona, The HARDKISS, Onuka, Артем Пивоваров, Олексій Дурнєв та ще кілька неочікуваних зірок, чиї імена продюсери тримають у секреті.

Музичним продюсером фільму став Євген Філатов (The Maneken), а участь в записі головного саундтреку прийняли Юлія Саніна (THE HARDKISS), alyona alyona, Артем Півоваров та Onuka.

Режисер фільму – Влад Климчук.


    

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: