Авторизація
 
  • 13 травня: Христина Соловій презентувала кліп за мотивами «Лісової пісні» Лесі Українки та анонсувала довгоочікуваний альбом 
  • 12 травня: Ол.Ів.‘Є випускає альбом «Акустика» місткістю в 50 пісень 
  • 12 травня: Гурт Fraskos презентує дебютний альбом 
  • 11 травня: Emil Khachaturian - володар GRAND PRIX професійного Міжнародного конкурсу «STARS OF EUROPE» 
  • 06 травня: Прем’єра «Дзеркало життя»: завершальна серія колоритної анімаційної історії гуцулів 

Скандал в DZIDZIO: лідер групи дав пояснення

Скандал в DZIDZIO: лідер групи дав пояснення


Фронтмен DZIDZIO пояснив ситуацію, яка склалася всередині колективу.

Скандал навколо звільнення одного з учасників групи DZIDZIO, гітариста Олега Турко (Лесика), не вщухає. Дзідзьо нарешті пояснив, що насправді сталося в групі.

Після того, як Дзідзьо розповів, що Лесик попросив його виплатити компенсацію в розмірі 5 мільйонів гривень, музикант на сторінці в соцмережі написав, що це неправда.

Дзідзьо прояснив, звідки взялася сума в 5 мільйонів гривень.

"На жаль, це не казка, а правда! Є протокол зборів, на якому були присутні засновники "Мейсон Ентертеймент", де чітко зафіксовано, що Лесик запропонував продати свою частку засновника компанії. Я зробив пропозицію Лесику викупити його частку, але залишитися в колективі в якості гітариста. Коли ми створювали компанію, Лесик вклав в статутний капітал 50 тисяч гривень. Я був готовий заплатити більше ніж в 10 разів - 600 тисяч гривень. Він відмовився. І виставив умову, що його частка коштує - 5 202.000 (п'ять мільйонів двісті дві тисячі), тобто більш ніж в 100 разів. Я відмовився платити, бо не маю таких грошей. У свою чергу Лесик заявив, що буде продавати свою частку третім особам, які не мають ніякого відношення до групи DZIDZIO. Після цього я вирішив, що наші творчі стосунки більше не мають сенсу", - повідомив музикант.

У своєму пості в соцмережі Турко розповів, що його "попросили" піти разом з усією командою. Однак після підписання документа про звільнення весь штат, крім Турко, був прийнятий назад в групу. Дзідзьо пояснив, чому довелося звільняти всю команду і чому Турко не прийняли назад.

"Вчинок Лесика змусив мене задуматися, хто є хто в нашій команді. Я вирішив реорганізувати колектив і поговорити особисто з кожним, щоб зрозуміти, які вони мають наміри і яким бачать наше спільне майбутнє DZIDZIO. Після розмови стало зрозуміло, що у всіх є велике бажання працювати на розвиток групи. Тому ми продовжуємо співпрацювати. Зараз активно готуємося до надзвичайного мега-шоу, пишемо новий альбом, а також знімаємо кліп на пісню "Птахоподібна", де, до речі, ви вже побачите нового гітариста. Він молодий, симпатичний, але саме головне - дуже талановитий", - поділився Дзідзьо.

Музикант вважає, що колишній колега по групі планує зайнятися сольним проектом.

"На мою думку, він давно хотів зайнятися сольною кар'єрою і мріяв створити свій проект "Лесик Сам". Лесик людина творча, наполеглива, у нього все вийде, тому бажаю йому удачі і успіхів у всьому", - підсумував Дзідзьо.


    
Дізнайтеся більше про: DZIDZIO, Дзідзьо

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: